Diplomatiniame priėmime ir vėl sužibėjo Kate Middleton, pasipuošusi princesės Dianos mylimiausia tiara

Catherine Middleton / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-05 14:33
Pirmomis gruodžio dienomis tradiciškai vyksta karalienės Elizabeth II rengiamas diplomatinis priėmimas Bakingamo rūmuose, Londone. Kasmet čia dalyvauja apie 1000 garbių svečių: užsienio šalių ambasadorių, diplomatų ir pan.

Priėmime dalyvavo ir karališkosios šeimos nariai: karalienė Elizabeth II, princas Carlesas su Camilla, princas Williamas su žmona Catherine. Pastaroji tapo tikrąja vakaro žvaigžde.

Moteris šiam vakarui pasirinko blizgučiais dekoruotą suknelę, ranką papuošė deimantų apyranke, o ausis – perlų auskarais, labai panašiais į tuos, kuriuos mėgo segėti princesė Diana.

Diplomatinis priėmimas Bakingamo rūmuose / „Scanpix“ nuotr.
Diplomatinis priėmimas Bakingamo rūmuose / „Scanpix“ nuotr.

Įvaizdžio akcentu tapo tiara, kuri buvo mylimiausia princesės Dianos. Anuomet princesė Diana oficialiuose renginiuose dažnai pasirodydavo pasipuošusi būtent ja.

Tiara žinoma „Lover's Knot“ vardu ir yra papuošta deimantais bei perlais. Ji pagaminta 1914-aisiais metais Karalienei Marijai, kuri ją perdavė savo anūkei, dabartinei karalienei Elizabeth II.

Diplomatinis priėmimas Bakingamo rūmuose / „Scanpix“ nuotr.
Diplomatinis priėmimas Bakingamo rūmuose / „Scanpix“ nuotr.

Nors Diana labai mylėjo šią tiarą, tačiau po skyrybų su princu Charlesu – sau jos nepasiliko.

Atrodo, kad Kembridžo hercogienė Catherine šią tiarą taip pat jau spėjo pamėgti. Moteris ją dėvėjo 2015-aisiais metais, diplomatinio priėmimo metu, kuris vyko Bakingamo rūmuose. Spalio pabaigoje Kate taip pat buvo pasipuošusi šia tiara, Nyderlandų karaliaus Willemo-Alexanderio ir karalienės Maximos oficialaus vizito metu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai