Dingo Liepos Norkevičienės tėvų lagaminas su svarbiais vaistais: „Ačiū Dievui, visi sveiki“

Liepa Norkevičienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-31 14:19
Dainininkė Liepa Norkevičienė šokiruota dėl Lenkijos oro kompanijos LOT komandos bendravimo su klientais. Tiksliau – nebendravimo.

Dainininkės tėvai vyko į Budapeštą pas vyresnę dukrą – moteris ten dirba. Šeima ketino maloniai praleisti atostogas. Tačiau skrydžio metu pasimetė lagaminas. Tai dar būtų pusė bėdos, tačiau jame buvo svarbūs receptiniai vaistai.

„Šešios dienos kaip negalime atgauti lagamino. Pagaliau prisiskambinus į LOT mums buvo patarta skambinti į bagažo skyrių – ten niekas nesiteikia atsiliepti. Kai apie pranešėme LOT, gavome atsakymą, kad niekuo padėti negali. Kur tik mes neskambinome ir nerašėme laiškų – turime žinių, kad lagaminas Varšuvoje. Apmaudžiausia, kad niekas nesiteikia su klientais bendrauti. Kartą buvau lagaminą pametusi ir aš, tačiau po pusdienio jis man buvo atgabentas į viešbutį“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Liepa Norkevičienė.

Jos tėvai buvo priversti nutraukti atostogas ir grįžti į Lietuvą gerokai anksčiau.

„Ačiū Dievui, visi sveiki. Žinoma, gaila ir kitų lagamine buvusių daiktų – rūbų, avalynės, papuošalų. Nesame milijonieriai, kad galėtume iš naujo nusipirkti visą naują garderobą“, – sakė Liepa.

Atlikėja situaciją aprašė ir savo socialinėje paskyroje: „Mieli draugai, jeigu tikitės kokybiško aptarnavimo renkantis skrydžius, jokiu būdu nesirinkite LOT oro linijų, su tokiu nesiskaitymu, nepagarba klientui, neprofesionalumu ir ignoravimu mūsų šeimai dar neteko susidurti. Skrydžio iš Palangos į Budapeštą per Varšuvą metu dingo lagaminas, kurio nesugebėjo pristatyti per 5 dienas!!! O baisiausia tai, kad jokiais nurodytais telefono numeriais ir elektroninio pašto adresais susisiekti neįmanoma, niekas nieko nežino, į laiškus neatsako, siūlo skambinti tais pačiais numeriais ir visiškai nesuka sau galvos. LOT oro linijos sugadino atostogas, kadangi lagamine buvo reikalingi receptiniai vaistai, kurių svetimoj šaly negausi, todėl turėjome skubiai grįžti namo. Taigi, jeigu renkatės skrydžiu bendrovę, tikrai nerekomenduoju LOT oro linijų, geriau sumokėti už bilietą brangiau, bet neturėti reikalų su šia bendrove“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai