Dileta Meškaitė po stuburo slankstelio lūžio į vakarėlį atvyko su įtvaru: „Pirkau platesnę suknelę“

Dileta Meškaitė-Kisielienė / 15min.lt, asmeninio albumo ir „Spot“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė, grupės „Queens of Roses“ lyderė Dileta Meškaitė-Kisielienė spalio pabaigoje susilaužė stuburo slankstelį, o šio ketvirtadienio vakarą jau dalyvavo vakarėlyje – restobaro atidarymo šventėje.

Praėjus mėnesiui po nelaimės, kai paslydusi namuose D.Meškaitė-Kisielienė nukrito nuo laiptų, į restobaro atidarymą atvyko su stuburą juosiančiu įtvaru.

„Dar pusantro mėnesio su įtvaru vaikščiosiu, nieko negaliu pakeisti...“, – 15min pasakojo Dileta.

Įtvarą D.Meškaitė-Kisielienė gudriai paslėpė po plačia juoda suknele. „Jeigu atvirai, teko net kelias sukneles platesnes nusipirkti, nes šiaip mėgstu siauresnius drabužius“, – juokėsi.

Restobaro atidarymas / „Spot“ nuotr.

Paklausta, ar įtvaras netrukdo vaikščioti, D.Meškaitė-Kisielienė teigė, kad sėstis labai sunku, tačiau džiaugiasi, kad bent jau skausmas praėjo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Paslydusi ant laiptų Dileta Meškaitė-Kisielienė susilaužė stuburo slankstelį

Restobaro atidarymas / „Spot“ nuotr.

„Labai nemalonu keisti poziciją. Kai stoviu vietoje, viskas gerai. Gydytojai liepė mažiau vaikščioti, tikiuosi, kad jie nematys“, – sakė Dileta.

Su įtvaru Dileta turės būti dar pusantro mėnesio. Vėliau laukia reabilitacija.

„Po gijimo lauks sanatorijos. Iš tikrųjų, džiaugiuosi, kad vis mažiau skauda, bet labai bijau eiti pas daktarus, nes kiekvienąkart vis kažką randa“, – pozityviai nusiteikusi pasakojo D.Meškaitė-Kisielienė.

„Eilinįkart mane pavedė pūkuotos kojinės. Pasirodo, nemoku namuose ramiai nulipti laiptais – man reikia lipti „su atrakcijom“. Lipau laiptais, buvau su pūkuotomis kojinėmis, paslydau... Pradžioje galvojau, kad tik paprastas sumušimas. Kaip tik buvome rezervavę SPA Druskininkuose. Galvojau, labai gerai – padės man pagydyti skausmą. Tik vietoje SPA nuvažiavome į Druskininkų ligoninę“, – po nelaimės tąkart 15min pasakojo atlikėja.

Restobaro atidarymas / „Spot“ nuotr.
Skaitykite daugiau