Dileta Meškaitė ir Paulius Bagdanavičius tapo Vilniaus Žaliojo tilto skulptūromis

Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Paulius Bagdonavičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-24 14:58
Pirmadienio popietę Vilniuje, studijoje „Arteta“, buvo filmuojama pirmoji naujo TV projekto „Svogūnų Lietuva“ laida. Filmavime dalyvavo ir būrys pramogų pasaulio atstovų. Kai kurie iš jų tapo išties sunkiai atpažįstami.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vienai iš laidos nominacijų iliustruoti prireikė Vilniaus Žaliojo tilto skulptūrų „atgaivinimo“ – jas įkūnijo dainininkai Dileta Meškaitė ir Paulius Bagdanavičius.

Gerą valandą grimerės kėdėje praleidę atlikėjai įgavo itin tamsų ne tik veido, bet ir kūno atspalvį, taip pavirsdami „geležinėmis skulptūromis“.

Dileta juokėsi, kad po laidos filmavimo yra susitarusi vakarieniauti, todėl svastė, gal su tokiu „geležiniu įdegiu“ jai reikėtų leistis ir į miestą bei važiuoti taksi automobiliu – būtų kitiems ir juoko, ir turbūt išgąsčio.

Dainininkai juokavo, kad taip pasipuošę kuo puikiausiai galėtų užimti dabar tuščias likusias Žaliojo tilto kolonų vietas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Filipą Kirkorovą įkūnijęs žinomas Lietuvos dainininkas tapo neatpažįstamas: spėkite, kas jis?

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Svogūnai laukia savo šeimininkų

Lietuvos politikai, sportininkai, dainininkai ir pramogų pasaulio atstovai vis dažniau Lietuvos tautą nustebina savo poelgiais, neapgalvotomis frazėmis ir darbais. Tokių įvykių taip padaugėjo, kad vieno „Auksinių svogūnų“ renginio per metus paprasčiausiai neužtenka.

Kaip tik todėl naujajame TV3 televizijos sezone – laidoje „Svogūnų Lietuva“ – auksiniai svogūnėliai į nusipelniusiųjų rankas keliaus kiekvieną savaitę.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Laidoje, kuriai diriguoja nuo „Auksinių svogūnų“ neatsiejamas Arūnas Valinskas su gražuole aktore Monika Vaičiulyte, netruks karštų siužetų bei netikėtų muzikinių pasirodymų: jau pirmoje laidoje pamatysite netikėtas nominacijas, tarp kurių – vasaros plastinė operacija, vestuvių rinkimai, vilties svogūnas ir kt.

Pirmosios laidos filmavime dalyvavo Žilvinas Žvagulis su Irena Starošaite, Sergėjus Jovaiša, Vitalija Katunskytė, Daina Bilevičiūtė ir kiti žinomi pramogų pasaulio atstovai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai