Dileta ir Leonas Somovas paruošė staigmeną: kūrinys „Find You“ suskambo kitaip

Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Leonas Somovas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-05 17:58
Atlikėja Dileta Meškaitė-Kiselienė ir muzikos prodiuseris Leonas Somovas kartu su Žmonės.lt šiandien kviečia išgirsti naują jų bendro kūrinio „Find You“ versiją. Sauliaus Baradinsko projekto „Sapiens Music“ dalimi tapusi pora tikisi savo kūriniui atrasti dar daugiau gerbėjų.

Su „Sapiens Music“ komanda dirbusiam Leonui ši nauja patirtis paliko daug gerų emocijų. „Būtent šiam projektui mes su Dileta paruošėme ypatingą kūrinio „Find You“ versiją. Manau, kad kai daina iš savęs yra gera, tuomet gana lengvai galima interpretuoti, ieškoti kuo įdomesnės saviraiškos“, – Žmonės.lt pasakoja L.Somovas.

Pasak Diletos, šiandien naujai atgimęs kūrinys yra apie išgyvenimus, kuriais kuriame savo prisiminimus. „Ši versija labai skiriasi nuo originaliosios. Kūrinio subtilią ir jautrią pusę atskleidėme su dideliu užsidegimu, patiems buvo įdomu išgirsti, kaip visa tai skambės ir priims klausytojai.“

Kas paskatino dalyvauti „Sapiens music“ projekte?

Leonas: Kai gavome kvietimą, sutikome nedvejoję. Seku šį projektą nuo pradžių. Labai apsidžiaugiau, kad turėsime galimybę dalyvauti ir į mūsų su Dileta bendrą dainą „Find You“ galėsime pažiūrėti iš kitokios perspektyvos.

Dileta: Namuose dažnai niūniuodavau šį kūrinį lyriškai, todėl išgirdusi pasiūlymą jį perdainuoti lėtesniu tempu, labai apsidžiaugiau. Pagaliau ir kiti galės išgirsti šią dainą tokią, kokią jau seniai nešiojuosi galvoje.

 

Dileta Meškaitė-Kisielienė / Pauliaus Butkaus nuotr.
Dileta Meškaitė-Kisielienė / Pauliaus Butkaus nuotr.

Kada prasidėjo jūsų muzikinė draugystė?

Leonas: Prieš pusantrų metų. Labai produktyvus laikas. Mes jau turime paruošę mini albumą plokštelės leidiniui, kurį pristatysime pavasarį.

Dileta: Bendradarbiauti pradėjome sutarę dėl vienos dainos kūrimo, vėliau gimė antra ir trečia. Šiuo metu esame geri draugai ir planuojame šią kolaboraciją tęsti. 

Kiekvienas atlikėjas gale kūrinio palieka žinutę. Ką reiškia jūsiškė?

Dileta: Tiesą pasakius, buvau sugalvojusi užrašyti visai kitą mintį, bet prieš pat filmavimą persigalvojau ir nupiešiau labirintą. Kiekvienas turi savo labirintą, savo istoriją, su lengvesniais keliais ar sunkesniais išėjimais. 

Kam dedikuotumėte kūrinį? 

Leonas: Man patinka atrandantys žmonės. Labai tikiuosi, kad su „Sapiens Music“ pagalba, mus, mūsų dainą atras dar daugiau gerbėjų.

Dileta: „Find You“ yra apie atradimus ir praradimus. Bet juk kas neieško – tas neranda. Todėl norisi paskatinti daug nedvejoti ir imtis veiksmų bet kokiems užsibrėžtiems tikslams siekti.

Kaip jautėtės filmuodamiesi iš taip arti?

Dileta: Tas „iš taip arti“ sukuria tikrą emocijų bombą. Po kūrinio tiesiog apsiverkiau, nežinau, kodėl. Gal, kad čia esi tikriausia savo versija. Ne aplinka kuria jausmą, o tu. Sunku nupasakoti, bet po visko tiesiog lengva ir gera. O ar paprasta buvo, ar sunku, nežinau. Buvo kitaip.

Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Leonas Somovas su SAPIENS MUSIC komanda / Pauliaus Butkaus nuotr.
Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Leonas Somovas su SAPIENS MUSIC komanda / Pauliaus Butkaus nuotr.

Kiek truko pasiruošimas?

Leonas: Kai jausmas yra geras, pasiruošimo laikas neegzistuoja. Tai gali tęstis visą gyvenimą (šypteli).

Dileta: Viską darėme ekspromtu. Gavę pasiūlymą, nelaukę priėmėme. Kitą dieną su Leonu susitikome studijoje, pabandėme vienaip ir kitaip, o vakare jau turėjome pirminę  versiją, skirtą „Sapiens music“. Porą dienų ją tobulinome ir nekantravome kuo greičiau pasidalinti.

Lyriškos nuotaikos daugumą aplanko rudenį. Jūs – ne išimtis?

Leonas: Šie metai yra neeiliniai, esant Covid-19 situacijai, emocijos daug ryškesnės. O įprastai melancholija ir šaltas metų laikas mane labai įkvepia kūrybai. Labai tikiuosi, jog per šį laiko tarpą sukursime daug gražių dalykų.

Dileta: Nemeluosiu, nuotaikos visokios. Liūdna dėl esamos situacijos, o ir nežinia visada baugina. Tiesa, stengiuosi būti pozityvi, džiaugtis mažais dalykais ir maksimaliai išnaudoti šį laiką kūrybai, kurią labai myliu. Viskas bus gerai.

Naujausi straipsniai