Dietos guru Pierre'as Dukanas: „Be reklamos tapau toks populiarus, kaip ir Haris Poteris“

Edvardas Žičkus ir Pierre Dukan / Laidos „Gyvenimas“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-16 11:22
Dietos guru ir mitybos pranašu vadinamas prancūzas Pierre‘as Dukanas mėgaujasi šlove, o jo įkurta verslo imperija kasmet skaičiuoja 65 milijonų eurų apyvartą.

Interviu laidai „Gyvenimas“ 74-erių P.Dukanas atskledžia, kaip visiškai atsitiktinai susidomėjo dietologija – nusprendęs padėti draugui atsikratyti antsvorio, jis visam laikui į stalčių padėjo neurologo diplomą ir leidosi į kovos su kilogramais formulės paieškas. Jos užtruko daugiau nei du dešimtmečius, tačiau patį mediką pavertė pasauline žvaigžde ir beprotiškai turtingu žmogumi. 2000-aisiais išleista jo knyga tapo bestseleriu, ją perskaitė 16 milijonų žmonių visame pasaulyje.

„Neturėdamas nei reklamos, nei viešųjų ryšių agento tapau toks pat populiarus, kaip ir Haris Poteris“, – prieš televizijos kameras šmaikštauja Dukanas. Jo klientų sąraše šiandien puikuojasi tokios pavardės, kaip Prancūzijos prezidento Francois Hollando, Kembridžo hercogienės Kate Middleton, amerikiečių dainininkės Jennifer Lopez, ispanų aktorės Penelopės Cruz ir supermodelio Gissele Bundchen. Paryžiuje gyvenantis vyras tikina turintis atsakymą, kaip įveikti antsvorį taip, kad kilogramai nebesugrįžtų.

Koks nelengvas ir kartus gali būti gyvenimas kilogramų įkalintame kūne, pasakoja jau beveik dešimtmetį Londone gyvenanti lietuvė Daiva. Beveik du šimtus kilogramų svėrusi moteris per metus sugebėjo atsikratyti 90-ies!

„Kai svoris pradėjo augti, užsidariau namuose, išgyvenau depresiją. Laikiausi įvairiausių dietų, pagalbos kreipiausi į medikus, galiausiai išgirdau vienos gydytojos pasakojimą apie 35-erių metų vyrą, kuris svėrė 200 kilogramų, kasdien be saiko valgė cepelinus ir galiausiai mirė. Iš jos žodžių supratau, kad toks pat likimas laukia ir manęs“, – laidos vedėjui E.Žičkui atvirauja moteris, kuriai gydytojai pranašavo laidotuves nesulaukus 35-ojo gimtadienio.

Laidos „Gyvenimas“ nuotr.
Laidos „Gyvenimas“ nuotr.

Apie patyčias vaikystėje, vienatvę paauglystėje ir pagalbos paieškas prabilusi emigrantė keliskart pakartojo: „daug meldžiausi“. Tačiau ne maldos jai padėjo sulieknėti ir atversti naują gyvenimo lapą Didžiojoje Britanijoje. „Tai, kas man nutiko, buvo atsitiktinumas, todėl savo istorija noriu pasidalyti su kitais“, – LRT laidoje sako Daiva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai