Dieninis makiažas, kuris tiks visoms

Dieninis makiažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-04 09:20
Maždaug trečdalis makiažo ir šukuosenų įvaizdžių, kuriuos siūlo įvairūs garsūs mados namai, gyvenime būna nepritaikomi – tiesiog pernelyg ekstravagantiški ar rėksmingi. Tačiau šįkart – ne apie tai. Peržvelkime, kokį makiažą šiam šaltajam sezonui siūlo keletas garsių vardų. Šie trys įvaizdžiai tiks visoms!

„Michael Kors“ minimalizmas

Modelių akys išryškintos rusvais šešėliais ir rudu pieštuku. Padažyti ir apatiniai akių vokai. Antakiai vešlūs ir tamsūs, lūpos padažytos nude atspalviais. Skruostai minimaliai parausvinti.

Jokio sunkaus veido kontūravimo, tik strobingas, kuriuo akcentuojami smakras, skruostai ir kaktos vidurys.

„Philosophy“ išraiškingumas

Sveikai raustelėjusios lūpos ir išraiškingos akys, kurių neįmanoma nepastebėti. Šio makiažo „drobė“ – skaistus veidas, šviesą atspindinti priemonė ir persikine spalva padažyti skruostai. Akcentai – tamsūs vešlūs antakiai (jei tokių neturite, labai neįsismarkaukite su antakių pieštuku ar dažais) ir juodu bei tamsiai rudu pieštukais apvesti viršutiniai bei apatiniai akių vokai. Blakstienos taip pat dažytos tiek viršutinės, tiek apatinės.

„Valentino“ subtilumas

Jaunatviškas, lengvas, gaivus – rodos, šie būdvardžiai nebūdingi šaltajam sezonui? Tačiau būtent tokį makiažą siūlo „Valentino“ haute couture. Ir jis labai tinka prie pablyškusio veido. Makiažo meistrė Pat McGrath siūlo švelnų akcentą – baltu pieštuku apvestas akis. Taip žvilgsnis atrodo gyvybingas, atviras. P. McGrath sukūrė „katės akių“ efektą – brėžė pieštuku visur, išskyrus vidurinę apatinių vokų dalį. Išoriniai akių kampučiai pieštuku „prailginti“.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai