Dienai tapusi savanore Erika Vitulskienė nesuvaldė ašarų: „Žinau, ką reiškia mamos akys, kai jos negali duoti“

Erika ir Merūnas Vitulskiai dienai tapo „Maisto banko“ savanoriais/LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-04 12:28
Šį vakarą LRT projekto „Gyvenimo spalvos“ herojai – Erika ir Merūnas Vitulskiai. Jiedu ne tik dalijasi atviromis gyvenimo istorijomis, bet ir dienai ryžtąsi tapti „Maisto banko“ savanoriais.

Erika Vitulskienė atskleidžia, kad santykiai su Merūnu ją privertė atsisakyti iki tol turėtų principų. „Maniau, kad niekada netekėsiu už menininko – kas čia per žmonės, iš kur jie yra? Taip pat sakiau, kad niekada nedirbsiu su savo vyru ir savo vyrui, nes šeimoje turi grįžęs iš darbo išsipasakoti, paglostyti vienas kitą ir toliau gyventi darbinį gyvenimą atskirai“, – pasakoja žinoma moteris.

Erika ir Merūnas Vitulskiai dienai tapo „Maisto banko“ savanoriais/LRT nuotr.
Erika ir Merūnas Vitulskiai dienai tapo „Maisto banko“ savanoriais/LRT nuotr.

Vis dėlto, dabar ji – ne tik Merūno vadybininkė Lietuvoje, neseniai startavusio drabužių verslo savininkė. Erika neslėpia, kad aplinkinių komentarai, kad ji visko pasiekė tik žinomo vyro dėka, skaudina. Merūnas tuo tarpu atskleidžia, kodėl šiuo metu jis kiek atidžiau renkasi darbo pasiūlymus: „Mes su Erika apsikeitėme vietomis.“

Daugybę kartų paramos koncertuose dainavęs Merūnas Vitulskis laidoje „Gyvenimo spalvos“ pasinėrė į visai kitokį amplua. Drauge su žmona Erika jie dienai pasiryžo tapti „Maisto banko“ savanoriais maisto sandėlyje. Jie įsitikinę, kad tokių organizacijų veikla yra be galo svarbi. „Aš žinau, ką reiškia mamos akys, kai jos negali duoti“, – susigraudinusi kalba E. Vitulskienė.

„Kiekviena šeima turėtų atiduoti kažkokią metų laiko dalį tiems darbams, turėtų būti tradicijos. Mes dar jauna šalis, vieną dieną taip ir bus, neabejoju“, – apie savanorišką veiklą sako M. Vitulskis.

Naujausi straipsniai