Didžiosios Britanijos valdžia nenori, kad B. Obama būtų kviečiamas į princo Harry vestuves

Meghan Markle ir princas Harry / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-28 19:07
Gegužės 19 d. įvyks vienos svarbiausių 2018-ųjų vestuvių. Princas Harry (33) ves JAV aktorę Meghan Markle (36). Į šias vestuves sudarinėjamas svečių sąrašas Didžiosios Britanijos valdžiai kelia tikrą galvos skausmą.

Princo Harry ir Meghan Markle svarbioji šventė vyks šeštadienį.

Vestuvės bus rengiamos Švento Jurgio koplyčioje ir Vindzoro rūmuose. Sulaužyta dar viena karališkoji tradicija: šį kartą ceremonija nebus rengiama Vestminsterio abatijoje, nes princas Harry 2013 m. tarnavo Afganistane ir nukovė ne vieną Talibano – musulmonų sunitų judėjimo – atstovą. Sprendimas rengti vestuves rūmuose buvo priimtas dėl saugumo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šiuo metu svečių sąrašą sudarinėjantys Bekingemo rūmai, nerimauja, kad princui pakvietus buvusį JAV prezidentą B. Obamą su žmona Michelle, gali kilti nesklandumų. Pavyzdžiui, Donaldas Trumpas gali be galo įsižeisti, tad reikėtų pakviesti ir jį.

Vienintelė bėda yra ta, kad dabartinis JAV prezidentas iki šiol taip ir nesusitiko su karalienė Elizabetha II. Jų susitikimas planuojamas 2018 metų liepą. Nors Donaldas Trumpas su Elizabetha II norėjo pasimatyti anksčiau, tačiau savo vizitą JAV prezidentas net kelis kartus atšaukė.

Puikius santykius su buvusio prezidento B. Obamos šeima palaikanti karališkoji šeima, norėtų, kad šie dalyvautų princo Harry ir Meghan vestuvėse, tačiau Anglijos valdžia pataria B. Obamos nekviesti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai