Didžiausių šių metų geradarių sąrašo viršuje – atlikėja Taylor Swift

Taylor Swift / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-26 11:55
Suskaičiuota, kad 2012 metais iš visų garsenybių labdarai daugiausiai paaukojo kantri muzikos atlikėja Taylor Swift (23).

Šią savaitę portalas DoSomething.org paskelbė sąrašą žvaigždžių, kurios šiais metais buvo dosniausios ir labdarai paaukojo daugiausiai pinigų, rašo DailyMail.co.uk.

Sąrašo „Celebs Gone Good“ viršūnėja jaunoji atlikėja atsidūrė po to, kai Kantri muzikos muziejui paaukojo 4 mln. JAV dolerių (10,4 mln. litų). Taylor taip pat yra jauniausia „Ripple of Hope Award“ apdovanojimo už labdaringą veiklą gavėja, kurį skyrė Roberto F. Kennedy centras.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Buvusi „Disney“ žvaigždutė atlikėja ir aktorė Miley Cyrus šiame sąraše užėmė antrą vietą. Garsenybė buvo įvertinta už savo veiklą pelno nesiekiančioje organizacijoje „Saving Spot! Rescue”, kurios darbuotojai ieško namų gyvūnų  prieglaudose laikomiems ir miriop siunčiamiems šunims.

Miley taip pat dirbo su organizacijomis „Save The Music Foundation“, „Starkey Hearing Foundation“ ir „Make-A-Wish Foundation“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Netrukus tėvu tapsiantis aktorius Channingas Tatumas atsidūrė trečioje sąrašo „Celebs Gone Good“ vietoje. Aktorius dalyvavo organizacijos „Rainforest Foundation“.

Atlikėja Lady Gaga, kuri įkūrė savo ne pelno siekiančią organizaciją „Born This Way Foundation“, užėmė ketvirtą sąrašo vietą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Jaunasis Justinas Bieberis, prisidėjęs prie „Pencils of Promise“ organizacijos veiklos ir dalyvaujantis savo paties įkurtos „Believe CharityDrive“ organizacijos veikloje, užėmė penktą vietą.

Geradarių sąraše taip pat yra Robino Robertso, Pink,  LeBrono Jameso, Selenos Gomez,  Iano Somerhalderio, Jay-Z ir Beyonce, George Takei, Beno Afflecko, Emmos Stone ir Andrew Garfieldo, Ryano Seacresto, Demi Lovato, Carrie Underwood, Olivios Munn, Sofios Vergaros and Drew Breeso pavardės.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai