Didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje – sportuojančių kasmet daugėja

„Nike Treniruočių Dienos“ akimirkos / V. Dranginio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-16 17:10
Šeštadienį parodų ir kongresų rūmuose „Litexpo“ įvyko didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje – „Nike Treniruočių Diena“. Čia nuo pat ankstyvo ryto plušėjo garsiausi pasaulio ir Lietuvos treneriai, kurie dalyviams vedė net 25 skirtingas treniruotes. Jau šeštus metus iš eilės surengtoje sporto šventėje buvo daug judesio, muzikos, šviesų ir labai geros energijos.

Organizatoriai džiaugiasi dalyvių entuziazmu – šiemet sportuojančiųjų skaičius gerokai perkopė tūkstantį. „Be abejonės, „Nike Treniruočių Diena“ yra neeilinis iššūkis tiek pradedantiems sportuoti, tiek jau patyrusiems aktyvistams. Visuomet stengiamės pasiūlyti kuo įvairesnę ir įdomesnę festivalio programą, tad kasmet augantis dalyvių skaičius mums yra geriausias įvertinimas“, – sako renginio iniciatorė sporto prekių gamintojos „Nike“ prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė.

„Nike Treniruočių Dienos“ akimirkos / G. Skaraitienės nuotr.
„Nike Treniruočių Dienos“ akimirkos / G. Skaraitienės nuotr.

Iš viso festivalyje veikė keturios skirtingos treniruočių zonos. Užsiėmimus vedė visame pasaulyje žinomi treneriai Lars Schuijling, Tair Lissauer, Jorge Scott Neyra ir Meeli Kask. Taip pat prakaitą lieti padėjo ir Lietuvos trenerių komanda: Agnė Mickevičiūtė-Butienė, Eimantė Šatikauskaitė, Karolina Mankutė, Deimantas Vaitkevičius ir daugelis kitų.

Renginio kulminacija tapo šalies garsenybių įgyvendinti sporto iššūkiai. Kelias savaites iki renginio „Nike“ ambasadoriais tapę žinomi žmonės išsikėlė įvairiausius tikslus, kuriuos pasiryžo įgyvendinti festivalyje. Petras Daunys stebino stovėdamas ant galvos, Augustinas Paulionis demonstravo lankstumo sugebėjimus užsiimdamas joga, Nombeko Augustė rodė išryškintą pilvo presą ir pan.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai