Didžiausiame metų mados renginyje „Met Gala“ ant raudono kilimo spindėjo pramogų pasaulio elitas

Lady Gaga, Kim Kardashian, Beyonce / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-03 05:59
Pirmadienio vakarą Niujorką sudrebino didžiausias metų mados renginys – Metropoliteno muziejaus Kostiumų instituto pokylis, dar žinomas tiesiog „Met Gala“ vardu, subūręs pačias ryškiausias pramogų ir mados pasaulio žvaigždes.

Šių metų „Met Gala“ pokylio tema – „Manus x Machina: mada technologijų amžiuje“ („Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology“), sutampanti su šiuo metu Metropoliteno muziejuje eksponuojama paroda, nagrinėjančia technologijų poveikį madai.

Pokylio svečiai savo aprangoje turėjo pademonstruoti šios temos interpretaciją, o tai daugelis padarė apsirengę metalo atspalvių drabužiais arba įpindami kokią metalinę detalę į savo aprangą.

Šiemet „Met Gala“ pokylyje dalyvavo tokios pramogų pasaulio žvaigždės kaip Kim Kardashian, Beyonce, Taylor Swift, Lady Gaga, Blake Lively, Madonna, Katy Perry, Emma Watson, Robertas Pattinsonas, Katie Holmes, Nicki Minaj, Miranda Kerr, Kristen Stewart, Naomi Campbell, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Gigi Hadid ir daugybė kitų.

Žmonės.lt galerijoje – garsiausi „Met Gala“ pokylio svečiai:

Nuo 1995-ųjų renginiui diriguoja amerikietiškojo „Vogue“ vyriausioji redaktorė Anna Wintour. Šiemet kartu su ja vakaro šeimininkais buvo dainininkė Taylor Swift, aktorius Idrisas Elba ir „Apple“ dizaino vadovas Jonathanas Ive'as.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Renginio svečių sąrašą griežtai kontroliuoja Anna Wintour – į jį patenka tik apie 650–700 rinktinių svečių. O ir tie išrinktieji susimoka apvalią sumelę – bilietas į šiųmetinį pokylį kainavo net 30 tūkst. JAV dolerių (26 tūkst. eurų).

„Met Gala“ pokylis yra vienas iš didžiausių labdaros renginių Niujorke, o visi už bilietus surinkti pinigai paaukojami Metropoliteno menų muziejaus Kostiumų institutui. Praėjusiais metais per vieną vakarą muziejui paremti surinkta rekordinė 12,5 mln. JAV dolerių (10,8 mln. eurų) suma.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama