Didžiausia metų bomba – jungtinis trijų Vilniaus gimnazijų renginys sprogdino miestą

Renginio akimirkos
Autorius: Kamilė Navikaitė
Publikuota: 2018-10-23 16:38
Savaitgalį Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje vyko ilgai planuotas ir lauktas renginys „Viena bomba, trys jungikliai“, prie kurių organizavimo taip pat prisidėjo Vilniaus Vytauto Didžiojo ir Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos. Renginio metu dalyviai turėjo galimybę rinktis iš įvairiausių jiems siūlomų erdvių, kuriose nuolat vyko mokymai, žaidimai ir diskusijos.

Tik pradėjus rinktis pirmiesiems dalyviams jie buvo kviečiami į Laisvalaikio zoną atsipūsti, pailsėti, susipažinti vieni su kitais ir pasivaišinti arbata bei rėmėjų įsteigtais skanėstais. Po šventinio atidarymo prasidėjo protmūšis, kurio metu dalyviai varžėsi dėl pagrindinio prizo – 990 eurų stipendijos „Code Academy“ programavimo paskaitoms, „Live Escape Room“ pakvietimo visai komandai bei UAB „Biržų duonos“ teikiamais naujausios produkcijos pasiūlymais. Didelė kova virė protmūšio lauke, tačiau tuo pat metu vyko ir Zumba pamoka su profesionalia Lietuvos trenere Augustina Jukne, kuri privertė moksleivius pajudėti iš visų jėgų.

Renginio „Viena bomba, trys jungikliai“ dalyviai turėjo galimybę išklausyti įdomių diskusijų su vakaro svečiais. Žurnalistė Rita Miliūtė kalbėjo tema „Nuo mokyklos suolo iki „Facebook“ Trending“. Savo diskusijos metu Rita teigė, kad protingas žmogus yra tas, kuris turi gerą humoro jausmą, nes tuomet jis nebijo pasišaipyti iš savęs, o tai rodo asmens kritinio mąstymo gebėjimą.

Renginio akimirkos / Aleksandr Leonov nuotr.
Renginio akimirkos / Aleksandr Leonov nuotr.

Toliau sekė kitos diskusijos, viena jų - su „Turing School“ įkūrėju Luku Kaminskiu, „Renkuosi mokyti 6“ dalyve Elze Vareikyte ir visuomenės veikėju Kristijonu Bartoševičiumi. Prelegentai dalinosi savo įžvalgomis apie švietimą, mokyklą, mokytojų ir mokinių tarpusavio santykius. Lukas Kaminskis kalbėjo: „Švietimas yra ta sritis, kurioje žmonės labai mėgsta komfortą, nenori prisileisti naujovių. Tai yra pagrindinis dalykas, kuris stabdo švietimo sistemų modernėjimą“.

Vakaro užbaigimo tašką padėjo žymi lietuvių grupė „jauti“, kurie pripildė renginį garso ir šviesų žaismo. Atlikėjai susprogdino tikrą renginio bombą, sukeldami minią ant kojų ir priversdami publiką šėlti iki nukritimo.

Renginio akimirkos / Aleksandr Leonov nuotr.
Renginio akimirkos / Aleksandr Leonov nuotr.

Mintimis apie renginį dalijasi gimnazijų prezidentai Eimantas Budrys (Mykolo Biržiškos gimnazija) ir Ieva Baublytė (Vytauto Didžiojo gimnazija): „Mūsų skirtingos asmenybės sukūrė tai, apie ką svajoja kiekviena mokykla, tačiau jiems tai atrodo neįmanoma. Mes padarėme geriausia, ką galėjome šiandien, tačiau tai nėra pabaiga. Tai – nauja pradžia, startas iššūkiams!”

Mokyklų renginį sutiko paremti: UAB „Biržų duona“, kino teatras „Skalvija“, pabėgimo kambariai „Live Escape Room“, programavimo kursai „Code Academy“, gėrimai „Formosa“, sostinės krepšinio mokykla „SKM“, bankas „Swedbank Lietuva“, prekiniai ženklai „Trip Shop“ „SNKRS“ ir „Kojinynas“. 

Temos:
Mokykla

Naujausi straipsniai