Didžiausią klaidą „Oskarų“ istorijoje padariusiems aktoriams – neregėta malonė

Faye Dunaway ir Warrenas Beatty / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-03 17:47
Holivudas dievina istorijas su laiminga pabaiga. Galbūt todėl JAV Kino meno ir mokslo akademija į šių metų "Oskarų" apdovanojimų ceremoniją pakvietė kino veteranus Warreną Beatty ir Faye Duanway. Būtent šis aktorių duetas pernai geriausiu metų filmu paskelbė „Kalifornijos svajas“, nors juo buvo išrinktas filmas „Mėnesiena“.

Tikrasis nugalėtojas paaiškėjo tik tada, kai „Kalifornijos svajų“ kūrėjai jau buvo įpusėję padėkos kalbą. Šis nutikimas – didžiausia klaida per visą „Oskarų“ istoriją. Apdovanojimų organizatoriai jau pakeitė personalą, tačiau W.Beatty ir F.Duanway sugrįš į „Oskarų“ sceną. Jiems suteiktas antras šansas – šiais metais jiems ir vėl patikėta paskelbti geriausią metų filmą.

Toks Akademijos sprendimas sukėlė daug triukšmo, bet jį galima suprasti. Holivudo veteranams suteikta proga reabilituotis po tikro fiasko, kurio centre pernai jie buvo atsidūrę. Tačiau tai buvo ne jų, o „Oskarų“ organizatorių klaida.

Praėjusiais metais į Warreno rankas pateko ne tas vokas – jam buvo įteiktas vokas su geriausios aktorės vardu. Taigi, ant kortelės buvo parašyta: „Emma Stone. La La Land. Best actress“. Užrašas „Best actress“ (liet. geriausia aktorė) buvo išspausdintas smulkiu šriftu, todėl aktoriai į jį nė nekreipė dėmesio.

„Kalifornijos svajų“ aktorė Emma Stone buvo ką tik atsiėmusi auksu žėrinčią statulėlę, kai išgirdo, kad metas sugrįžti ant scenos. Su ja ant scenos sugužėjo visa muzikinio filmo komanda. Tik tuomet paaiškėjo, kad apdovanojimą laimėjo „Mėnesiena.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai