Didžiausi futbolo gerbėjai rinkosi į Baltijos taurės varžybas

Varžybų akimirka / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Gabrielė Tekutytė
Publikuota: 2018-06-05 21:47
Antradienio vakarą futbolo aistruoliai sugužėjo į LFF stadioną stebėti Baltijos taurės varžybų, kuriose žaidė Lietuvos rinktinė prieš Latvijos futbolo rinktinę. Deja, lietuviams šios varžybos baigėsi nesėkmingai, rezultatu 1:1 Baltijos taurę iškovojo Latvijos rinktinė.

Šios varžybos buvo ne šiaip eilinės kaimynų rungtynės, tai principinė senų varžovų kova. Tai buvo vienintelė galimybė išvysti šią vasarą žaidžiančius lietuvius namie, gaila gerbėjai nacionalinei Lietuvos rinktinei sėkmės neprišaukė.

Lietuvos rinktinės trenerio Edgaro Jankausko treniruojami auklėtiniai bandė sugrąžinti Lietuvai trofėjų po aštuonių metų pertraukos, paskutinį kartą Lietuvos rinktinė triumfavo 2010 metais, šiais metais sėkmė lietuvius pralenkė ir Latvijos rinktinė pasipuošė Baltijos taure ketvirtą kartą iš eilės.

Tarp futbolo gerbėjų įsimaišė ir žymus verslininkas Aivaras Stumbras su sūnumi Gabrieliumi. Nors jis save laiko labiau krepšinio aistruoliu, meilę futbolui jam padėjo atrasti sūnus.

„Mano sūnus nuo praėjusių metų rudens pradėjo lankyti futbolą, tai nori nenori teko įsitraukti į šią sporto šaką. Nors anksčiau nebuvau toks prijaučiantis futbolui, kuo toliau, tuo labiau tampu. Daugelį dalykų tenka mokytis iš naujo, bet dabar į futbolą žiūriu visai kitokiomis akimis“, – prisipažįsta verslininkas Aivaras Stumbras.

Baltijos taurės čempionate varžėsi visos trys Baltijos šalys – Latvija, Lietuva ir Lenkija.

Žmonės.lt

Temos:

Futbolas Aktualu

Naujausi straipsniai