Didžiajai Britanijai patyrus fiasko „Eurovizijoje“, šalies gyventojai reikalauja BBC nutraukti dalyvavimą konkurse

Didžiosios Britanijos atstovas Engelbertas Humperdinckas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-28 15:38
Šių metų „Eurovizijos“ konkurso finale Didžiosios Britanijos atstovui – pasaulinio garso atlikėjui Engelbertui Humperdinckui – užėmus priešpaskutinę, 25-ąją, vietą, šalies gyventojai pasijautė pažeminti. „Eurovizijos“ gerbėjai ėmė raginti nacionalinį transliuotoją BBC, deleguojantį atstovus į konkursą, nutraukti Didžiosios Britanijos pasirodymus „Eurovizijoje“, praneša dailymail.co.uk.

E.Humperdinckas „Eurovizijos“ konkurso finale atliko kūrinį „Love Will Set You Free“ ir sulaukė vos 12-os balų, kuriuos jam skyrė užsienio valstybės – Latvija, Estija, Airija ir Belgija.

Konkurso gerbėjai netruko pareikšti, jog balsavimas „Eurovizijoje“ remiasi vien politika ir ėmė atakuoti BBC prašymais nebesiųsti Didžiosios Britanijos atstovų į konkursą.

Viešus pareiškimus „į eterį“ išleido ir Didžiojoje Britanijoje žinomi žmonės – antai televizijos laidų vedėjas Philipas Schofieldas socialinio tinklalapio „Twitter“ paskyroje rašė: „Metas pasitraukti. Net Robbie Williamsas nepajėgtų atnešti mums pergalės – tai per daug politiška.“

Oficialų BBC tinklalapį atakavo šimtai nepatenkintų lankytojų, dauguma jų itin atkakliai ragino BBC pasitraukti iš „užnuodyto“ konkurso. Vienas iš „Eurovizijos“ žiūrovų BBC rašė: „Nėra skirtumo, kas mums atstovaus – visada bus tas pats, ir tai politika. Pasitraukite ir daugiau nebešvaistykite laiko ir pinigų!“

Tokiai konkurso žiūrovo nuomonei antrino ir kiti. „Balsavimas ir vėl buvo politiškas. Kada mes, britai, suprasime, kad esame nemėgstami ir nėra skirtumo, kokią dainą ir kas dainuos – tai niekur nenuves“, – BBC teigė kitas „Eurovizijos“ gerbėjas.

15min.lt

Naujausi straipsniai