Didžėjus Lauris Lee debiutinę dainą pristatys vakarėliuose Kaune ir Vilniuje

Lauris Lee
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-28 17:20
Šokių muzikos gerbėjams gerai pažįstamas didžėjus ir prodiuseris Lauris Lee prieš kelias savaites pristatė savo naują diskotekų himno „Sultry Blue“ versiją „Sultry Blue (Edit 2012)“ bei jam sukurtą vaizdo klipą. Šia proga savaitgalį jis pakvies į net du vakarėlius, kuriuose ketina pristatyti kūrinį ir gerbėjų apsupty atšvęsti sėkmingą startą.

Šį penktadienį, kovo 30 d., savo debiutinį singlą Lauris Lee pirmiausia pristatys Kauno klube „Pop Star Bar“, o šeštadienį pakvies į Vilniaus klubą „Tarantino“. Tai bus išskirtiniai po  3 valandas truksiantys buvusio „RyRalio DJs“ nario pasirodymai.

„Debiutas pavyko. Ir nors reakcijų buvo įvairių, džiugina neįtikėtinas susidomėjimas. Kelias dienas atrodė, kad man pavyko sukurti kažką, kas svarbu buvo kiekvienam. Visi klausėsi, visi reiškė nuomonę. Lyg čia būtų koks krepšinio himnas,“ – juokiasi Lauris Lee.

„Tad proga šampanui ir muzikai tikrai yra, todėl šį savaitgalį kviečiu į 2 vakarus, kuriuose aš turėsiu laiko viskam. Sugroti savo mėgstamiausius visos karjeros kūrinius, kurių turiu per penkiasdešimt, pristatyti kelias skirtingas „Sultry Blue“ versijas, o svarbiausia, paspausti ranką kiekvienam, turinčiam ką pasakyti,“ – žada būsimų diskotekų šeimininkas.

Antrą dešimtmetį už didžėjaus pulto praleidęs Lauris Lee yra ne tik vienas garsiausių ir populiariausių Lietuvos didžėjų, bet ir vienas daugiausiai padariusių žmonių mūsų šokių muzikos scenai: šimtai renginių, garsiai skambėję muzikos leidiniai, aprašyti ne viename dešimtyje užsienio žurnalų, super žvaigždės Davido Guetta'os apšildymas, pasirodymai JAV, Islandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Turkijoje, Austrijoje ir kitur.

Dainą „Sultry Blue (Edit 2012)“ galite parsiųsti čia

15min.lt

Naujausi straipsniai