Didysis metų horoskopas: neramus laikas skatina neramius sprendimus

Astrologija, horoskopas / Shutterstock nuotr.
Žurnalas „Laimė“
Šaltinis: Žmonės
AA

Kodėl mums reikia horoskopų? Tegul ir tam, kad turėtume iš ko pasijuokti ir pasidžiaugti gerais pažadais. Ir kad žinotume, jog su 2021-aisiais prasidėjo Baltojo Metalinio Jaučio metai. Skaitykite žurnalo „Laimė“ metų horoskopą.

Žurnalą „Laimė“ prenumeruokite ČIA.

Sakote, ko vertos tos astrologų prognozės, jei 2020-iesiems visi žadėjo keliones, šopingą ir karštą romaną po Viduržemio jūros dangum? O šiandien praėjusių metų vasaris ir kovas – iki visiško užsidarymo – atrodo beveik tokie pat tolimi kaip viduramžiai? Gal vertos, gal ne, bet net neišsipildę spėjimai patvirtina viena: jokia ateitis neiškalta akmeny ir kiekvieno iš mūsų sprendimai ir planetos bendra valia kuria ją kiekvieną akimirką.

Tik apie tai geriau negalvoti, nes galbūt kaip tik šią akimirką kurioje nors fermoje gimsta naujas kiaulių ar paukščių gripo virusas, dėl kurio mokslininkai jau perspėja. Lygiai taip pat, kaip šiandien cituojama amžiaus pradžios epidemiologų sparnuota frazė: mes neklausiame, ar bus nauja pandemija, klausiame – kada. Ir ar labai kas girdėjo Billo Gateso perspėjimus? O juk kas perspėtas – tas ginkluotas!

Vienaip ar kitaip, su pandemija mes jau gyvename. Ateitis – ir ta, globali, ir mūsų asmeninė, kuriama dabar. Taigi, planuojame darbus, keliones – bent jau iki Los Miegamojo ar della Lango; karštą romaną – nes ko jau ko, o kūno traukos kūnui neištrina nei karai, nei maras; nuoširdžią tykią meilę – tiks ir ta, su dėmeniu savi-; pirkinius – pavadinkime juos parama verslui.

Astrologija, horoskopas / Shutterstock nuotr.

Avinas

(03 21–04 20)

Šeima ir meilė. Šio ženklo moterys įpratusios gauti iš aplinkinių tai, ko nori. Neperlenkite, kad ir kaip būtų malonu erzinti mylimąjį, galiausiai jis gali neišlaikyti aistrų naštos. Šeimos moterys neturėtų susitelkti vien į darbą – svarbu prisiminti, kad gyvenimo esama ne tik darbiniame kompiuteryje ar zume. Gali nutrūkti draugiški ryšiai: 2021-ieji – kontaktų gryninimo metas, vis dėlto pristabdykite savo pragmatiškumą.

Karjera ir pinigai. Neramus laikas skatina neramius sprendimus – norėsis kuo daugiau uždirbti ir kuo aukščiau palypėti karjeros laiptais. Tik venkite negarbingų žaidimų – tikslas ne visada pateisina priemones, o viršūnėje švilpia vėjas. Pinigų ir taip neturėtų trūkti, tačiau nepraraskite galvos – spontaniški pirkiniai nenudžiugins, o šaltinis greitai išseks. Netikėtą pelną investuokite arba bent pasilikite dar neramesnei dienai.

Kūnas ir dvasia. Šio ženklo atstovės ne taip jau dažnai skundžiasi rimtomis ligomis, tačiau artimiausius 12 mėnesių sveikatą gali trikdyti darbinis nuovargis. Išsekimo ar net perdegimo išvengsite seniai žinomais būdais: ne – žalingiems įpročiams, taip – tinkama mitybai ir poilsiui. Ypač svarbios moralinės nuostatos: sandėrių su sąžine metų globėjas neatleis. Jūsų metų akmuo – gintaras, galbūt toks talismanas padėtų rasti ramybę.

Jautis

(04 21–05 20)

Šeima ir meilė. Negalvokite apie meilę ir apie tobulą mylimąjį. Lemtingas susitikimas tuo ir lemtingas, kad jo nesuplanuosi. Pažintis kavinėje, parke ar degalinėje gali būti kaip tik tokia – ypač pavasarį, kai oras kupinas romantikos. Jei suabejojote esamų santykių prasme, negniaužkite emocijų ir pasikalbėkite su partneriu. Galbūt pavyks suprasti vienam kitą ir atgaivinti ryšį, o galbūt nuspręsite sukti skirtingais keliais ir, kas ten žino, – išties likti draugais.

Karjera ir pinigai. Įdomių darbo pasiūlymų nebijokite (o jie gąsdins), džiaukitės ir drąsiai priimkite tai, kas netikėta: pokyčiai bus ne tik džiugūs, bet ir pelningi, sulauksite kolegų palaikymo. Susidūrusios su juodu dryžiu nenuleiskite rankų – gegužę nesėkmės atsitrauks ir galėsite įgyvendinti ketinimus. Palankiausias metas ieškoti naujo darbo – nuo gegužės pabaigos iki spalio.

Kūnas ir dvasia. Jei dar neatradote mėgstamos sporto šakos, ištaisykite šią klaidą: nesvarbu, praktikuosite boksą ar jogą, bet darykite tai nuolatos. Jūsų laikas – pavasaris ir vasara, jūsų galios miestas – Londonas, jūsų talismanas – Mėnulis, pabandykite medituoti į šį šviesulį ir patikėti jam svajones. Šalin skeptiškumą – moteris jis išties veikia ir... ne vienoje kalboje yra mūsų giminės. Rimtas signalas – ausies skausmas: maža infekcija gali sukelti didelių bėdų.

Dvyniai

(05 21–06 20)

Šeima ir meilė. Partnerių gyvenimas visus metus primins sūpynes: staigus skrydis baigsis piktais ginčais ir atvirkščiai. Veikiausiai tai ne meilė išėjo po trejų (ar daugiau) metų, o abu ir ypač jūs pervargote. Ramus savaitgalis dviese gamtoje nepaisant oro gali būti tikra šeimos psichoterapija. Vienišės turės aibę progų sutikti širdies draugą netikėčiausiomis aplinkybėmis ir greitai sulaukti rankos ir širdies pasiūlymo. Ką su tuo daryti? O kaip jūs manote?

Karjera ir pinigai. Situacija dviprasmiška, kaip ir pats gyvenimas (ir jūsų ženklas). Nebus nei milžiniško pelno, nei bankroto. Sunkesnė metų pradžia, tačiau jei įsigudrinsite atsidėti bent kokią sumą, santaupos labai pradžiugins rudenį. Ambicijas ir lyderio savybes palanku rodyti metų pradžioje ir tik tada, jei esate tikra kolegų ir vadovo parama. Tai gerokai padidins jūsų projekto tikimybę ir metų pabaigoje galite tikėtis paaukštinimo bei didesnio atlygio.

Kūnas ir dvasia. Stebėkite, ką valgote: jums nereikalingi nei keli centimetrai apie juosmenį, nei skrandžio bėdos. Jei kils noras ar pagunda pasigražinti padedamoms plastinės chirurgijos specialistų, atidėkite sprendimą kitiems metams – šiais ypač didelė komplikacijų tikimybė. O štai šokiai, aerobika, baseinas ar joga – pats tas. Ir be jokių komplikacijų. Jūsų talismanas – veidrodis. Išsirinkite patinkamą ir mylėkite ir savo atspindį jame, ir save.

Vėžys

(06 21–07 22)

Šeima ir meilė. Tos, kurių širdis laisva, nestokos malonių pažinčių, vaikščios į pasimatymus, mėgausis pasimatymais, komplimentais ir gėlėmis. Ir šįkart beveik viskas priklauso nuo jūsų. Įsipareigojusios jaus nuoskaudą dėl neseniai praūžusios krizės, bet partneriui pavyks ją išgydyti ir jūsų laukia antras medaus mėnuo. Tik būkite nuoširdžios ir kalbėkite apie savo jausmus – tai tik į naudą santuokai. Turėkite galvoje didelę tikimybę tapti tėvais.

Karjera ir pinigai. Metų pradžia bus tokia rami, kad pradėjusi nuobodžiauti pati susigalvosite naujos veiklos. Tai gali būti iš principo naujo profesinio kelio pradžia ir padėti atrasti netikėtų savo talentų. Pavasaris ir vasara – palankus metas visiškai atsidėti naujovėms, atnešiančioms nemažai pinigų ir atversiančioms puikių galimybių. Tik apsvaigintos sėkmės nepamirškite artimųjų ir šeimos – jiems irgi reikia jūsų dėmesio ir rūpesčio.

Kūnas ir dvasia. Saugokitės vieno – neatidumo sau. Silpnoji jūsų vieta – virškinimo sistema, todėl jums ne į naudą tiek piktnaudžiavimas maistu, tiek iškrovos dienos. Venkite įtampos darbe. Ir nepamirškite emocinės gerovės ir higienos: ne veltui jūsų talismanas – užrašų knyga: joje galima išlieti jausmus, nusivylimą, įspūdžius. Apskritai – viską, kas įdomu ir kelia nerimą, o užgniaužta – kenktų sveikatai.

Liūtas

(07 23–08 22)

Šeima ir meilė. Daugiausia išgyvenimų ir sunkumų laukia viengungių. Žiemos pabaigoje didelė tikimybė įsimylėti ir panirti į aistrų sūkurį. Šeimos moterims bus lengviau: jų namuose karaliaus harmonija ir tarpusavio supratimas. Yra papildomų sąlygų: ir vienoms, ir kitoms reikėtų dažniau pamiršti savimeilę ir rodyti dėmesį artimam žmogui. Ir tramdykite pavydą – tai geriausias būdas išsaugoti santykius.

Karjera ir pinigai. Turėsite didžių planų ir sumanymų, tačiau galite ir nesiryžti jų įgyvendinti. Iš esmės nieko baisaus: įprastas darbas irgi džiugins ir bus gerai atlygintas. Neatsisakykite komandiruotės pasiūlymo – jis gali tapti pirmąja pakopa į didelę sėkmę. Stebėkite kiekvieną žodį ir sprendimą: apmaudi klaida gali sugadinti santykius su kolegomis ir viršininku. Saiko jausmas 2021 metais nuo jūsų nusisuks, todėl nesigundykite vartojimo paskolomis.

Kūnas ir dvasia. Aplinkiniai stebėsis ir net pavydės geros sveikatos. Pačioms nepakenks daugiau dėmesio skirti virškinimo sistemai ir psichologinei savijautai. Nepamirškite sporto – ne tik ir ne tiek dėl figūros: stiprūs raumenys sumažins traumų tikimybę. Pasistenkite darbinį stresą palikti darbe, o ne išlieti jį ant namiškių. Jūsų talismanas – žvaigždės formos pakabutis. Susiraskite tokį ir tegu visus metus jus lydi jūsų laimės žvaigždė.

Mergelė

(08 23–09 22)

Šeima ir meilė. Nepaisydamos išorinio sąmyšio Mergelės jausis užtikrintos, laimingos ir ramios. Ir atsisveikinusios su praeitimi arba sustiprins esamus santykius, arba ras naują meilę. Tik neįstrikite: viską gerai apsvarsčiusios, pasidarykite reikiamas išvadas ir palikite tai, kas buvo, praeityje. Rudenį gali aplankyti Mergelėms nebūdingas sentimentalumas – neginkite jo šalin, tai išeis tik į naudą jūsų sąjungai ir maloniai nudžiugins partnerį.

Karjera ir pinigai. Metai darbe prasidės chaotiškai: nesutarimai su kolegomis, pavydas, pridengtos pašaipos taikysis išvesti iš pusiausvyros, bet pasistenkite valdytis. Viskas liausis ir be jūsų įsikišimo. Pavasariui baigiantis pajusite energijos pliūpsnį – pasinaudokite juo ir įgyvendinkite visus senus sumanymus, nebijokite imtis naujų pareigų. Finansiniai metai bus sėkmingi: jūs puikiai gebate tvarkyti bet kokį biudžetą ir gauta premija nesugundys iškart jos ištaškyti.

Kūnas ir dvasia. Žiemai baigiantis pajusite nenumaldomą poreikį atsinaujinti – ir fiziškai, ir dvasiškai. Galbūt (veikiausiai) jums reikia naujų vitaminų – prieš vartodamos bent telefonu pasitarkite su gydytoju, o galbūt – dvasinės praktikos. Dėl psichikos gerovės pasistenkite apriboti kontaktus su tais, kuriems iš jūsų nuolat ko nors reikia. Paprastas būdas patikrinti, ar jūsų talismanas – rožė – išties jus saugo, tiesiog nepamirškite savęs jomis lepinti.

Svarstyklės

(09 23–10 22)

Šeima ir meilė. Laukia permainingas ir ne itin lengvas laikotarpis. Bloga išeitis gydytis tuo, nuo ko susirgai, tai yra keisti vienus sudėtingus santykius kitais. Verčiau atvirai aptarkite rūpesčius su partneriu ir abu taisykite santykius arba atsisveikinkite, kol buvimas kartu nepasidarė nepakeliamas. Tų, kurių širdis laisva, rudenį laukia romanas. Nesipriešinkite širdies balsui – iš to gali išeiti kas nors gero ir gražaus.

Karjera ir pinigai. Nesivaikydamos didelių pokyčių tiesiog dirbkite kasdienius darbus ir stenkitės, kad iki savaitgalio jie nesusikauptų į sniego gniūžtę. Pasimokykite kvalifikacijos kėlimo kursuose, įgykite naujų žinių – tai pravers ateityje. Tačiau 2021 metais darbo keisti neverta: viliojantys pasiūlymai greitai nuvils. Beveik pačiame metų gale numatomi malonūs dalykiniai pokyčiai – tereikia išlaukti. 

Kūnas ir dvasia. Tinkamai planuokite dienotvarkę – labai svarbu rasti laiko ne tik darbui ir reikalams, bet ir visaverčiam poilsiui. Ir, žinoma, sportui. Raskite mėgstamą veiklą (jei dar tokios neturite) ir atsidėkite jai kaip teigiamų įspūdžių šaltiniui. Didesnė grėsmė pakliūti priklausomybių įtakon – tiesiog turėkite tai galvoje. Astrologai sako, kad vidinę galią pažadins rožinis kvarcas. Na, bent jau nesumenkins, tai kodėl nepabandžius. 

Skorpionas

(10 23–11 22)

Šeima ir meilė. Skorpiono ženklo moterys vyrų dėmesio nestokos ir juo mėgausis, tačiau pasinaudoti tokiais dėmesio ženklais verta tik viengungėms. Įsipareigojusioms atstovėms verčiau vengti pagundos: net nekaltas flirtas gali komplikuoti jau esamus santykius, ypač jei jie išgyvena ne geriausias dienas. O pataisyti juos padės sykiu praleistas laikas. Patarimas – sutramdykite savo karštą būdą, dėl kurio perspektyvios pažintys baigiasi po vieno ar dviejų pasimatymų. 

Karjera ir pinigai. Darbas neblogai seksis, pinigų irgi netrūks. Laukia puikios karjeros perspektyvos: jūsų darbštumas, protas, pastangos pelnys jums ne vieną įdomų pasiūlymą. Atidžiai įvertinkite kiekvieną, pasitarkite su jums svarbiais žmonėmis – neskubėkite, nes rizika didelė, tikimybė suklysti nemaža. Turėsite progų atskleisti savo kūrybinį potencialą ir daug pasiekti, net jei pradėjote savo veiklą nuo pomėgio.

Kūnas ir dvasia. Gali paūmėti kai kurios chroniškos ligos – kaip visada kalta įtampa, netaisyklinga mityba ir aplaidus požiūris į save. Tačiau reikia po truputį ką nors keisti. Jus tikina, kad tik dideli šuoliai – vertingi? Bet mažais žingsneliais galima nueiti ten pat, kur jums reikia. Pradėkite nuo rytinių puslapių ir naujo papuošalo – savo vardo raidės. Sakoma, kad žmogui itin malonus jo vardo skambesys. Tai kodėl nesuteikus sau malonumo.

Šaulys

(11 23–12 21)

Šeima ir meilė. Veikite. Skirkitės, tuokitės, saugokite santuoką ar skirkitės su mylimaisiais. Labiausiai Šaulio ženklo atstoves vargina nieko neveikimas, sustojęs laikas ir spąstais virtusi sąjunga. Jei įstengsite sutramdyti ambicijas ir įkarštį, nauja pažintis bus sėkminga, o santykiai įgaus antrą pagreitį. Palankiausias metas širdies reikalams – vasara: vienišės gaus progą rasti naują meilę prie jūros, o įsipareigojusios susigrąžins medaus mėnesio nuotaiką su mylimu sutuoktiniu.

Karjera ir pinigai. Tų, kurios uoliai dirbo kurdamos reputaciją, pelnė kolektyvo pagarbą ir apskritai dirbo, laukia įdomus paaukštinimas ar gerai mokamas naujos vietos pasiūlymas. Apsvarstykite perspektyvas ir turėkite galvoje, kad 2021-ieji – palankus laikas pradėti savo verslą. Viena sąlyga: mokykitės skaičiuoti pinigus ir neskubėti išleisti sąskaitoje susikaupusių santaupų čia ir dabar. Investuokite juos į savo veiklą ir jau metų pabaigoje matysite rezultatą.

Kūnas ir dvasia. Rūpinkitės kvėpavimo sistema: ji – silpniausias organizmo taškas, o žiemos sezonas ir koronavirusas, pažeidžiantis plaučius, viską dar labiau komplikuoja. Venkite kontaktų su sergančiais žmonėmis, stiprinkite imunitetą ir nepamirškite psichologinės sveikatos: jums padės joga, meditacija ar pasivaikščiojimai gamtoje. Ir šeimos relikvija, laikoma po ranka. Ryšys su giminės pramotėmis – emocinės sveikatos garantas. 

Ožiaragis

(12 22–01 20)

Šeima ir meilė. Laukia malonios permainos – viengungėms pasitaikys proga susipažinti su dėmesio vertu vyru, o įsipareigojusios lengvai grąžins santykiams buvusią romantiką ir aistrą ir pažvelgs į partnerį naujomis akimis. Žinoma, viskas ne taip paprasta, kaip skamba, bet Ožiaragio moterys ne tik susidoros su sunkumais – išnaudos situaciją savo naudai. Svarbu tik atidėti į šalį emocijas ir atidžiai apsvarstyti kiekvieną žingsnį.

Karjera ir pinigai. Neišsigąskite įtampos, konfliktų darbe ar net vėluojančių atlyginimų – dalykinis gyvenimas bus audringas, bet verčiau taisyti seną darbą, nei, viską metus, paskubomis ieškoti naujo. Juolab radikalūs žingsniai retai atveda į svajonių vietą. Pratinkitės valdyti emocijas – tai padės sumažinti konfliktus, rūpinkitės pirmiausia savo pareigomis ir neskubėkite būti kabineto gerąja fėja. Antroje metų pusėje viskas pasisuks į gera.

Kūnas ir dvasia. Didelis krūvis darbe gali baigtis nervų krize ar net kūno ligomis. Visi kalba apie darbo ir poilsio pusiausvyrą, bet kalbos nepadeda. Darykite ką nors: eikite pasivaikščioti per pietų pertrauką, pasirūpinkite, kad jūsų darbo vieta būtų kuo patogesnė, susiraskite kūrybinį pomėgį (tapyba, muzikavimas, fotografavimas). Gera nuotaika – puikus vaistas nuo streso ir apatijos. Saugokitės peršalimo – šią žiemą tai ypač aktualu.

Vandenis

(01 21–02 19)

Šeima ir meilė. Aistringas romanas vienišėms, jausmų pliūpsnis šeimoje – viskas įmanoma, jei bent kiek pakeisite prioritetus. Žinoma, jei norite išsaugoti senus ir kurti naujus santykius. Šiek tiek minkštumo, suvaldytas impulsyvumas ir komandinis tonas bei dėmesys artimiesiems daro stebuklus. Laimingi santykiai – dviejų žaidimas, kuriame partneriai tariasi, o ne dalija nurodymus. Neleiskite darbui užgožti asmeninio gyvenimo.

Karjera ir pinigai. Nepraleiskite progos įgyvendinti senus sumanymus, tačiau neskubėkite keisti veiklos srities. Verčiau nuodugniai išnagrinėkite pasiūlymus, derėkitės, o galutinį sprendimą priimkite jau 2022 metais. Apskritai dalykinėje srityje vyraus savitarpio supratimas: santykiai su kolegoms klostysis gerai, laukia naujos dalykinės ir naudingos pažintys. Būtinai iš anksto planuokite atostogas. 

Kūnas ir dvasia. Vandenio ženklo moterys įpratusios rūpintis savo sveikata, todėl tiesiog pakanka nepamiršti gerų įpročių ir didelių rūpesčių dėl sveikatos neturėtų būti. Sveikai maitinkitės, gerkite reikiamą kiekį vandens (galbūt padės nauja gertuvė ar termosas su žolelių arbata ant stalo), kasdien sportuokite ar bent judėkite, parduokite automobilį ir sėskite ant dviračio. Iš susidomėjimo objekto ekologija taps jūsų aistra ir galbūt net darbo objektu.

Žuvys

(02 20–03 20)

Šeima ir meilė. Gerbėjai ir komplimentai gali susukti galvą, tačiau būkite išrankios: per trumpalaikius romanus rizikuojate nepastebėti tikros meilės ar perspektyvios pažinties. Bet ir neskubinkite reikalų: laikas – geriausias jausmų ekspertas ir indikatorius. Partnerį turinčios Žuvys gali skųstis, kad dėl darbo reikalų kenčia namai. Kuriam laikui atidėkite profesinius interesus ir daugiau laiko praleiskite su artimaisiais.

Karjera ir pinigai. Net nespėjusios pasimėgauti žiemos atostogomis panirsite į darbo rūpesčius. Kas pikčiausia, pastangos gali ir nebūti atlygintos materialiai ar paaukštinimu. Ne kiekvienas veiksmas sukelia atoveiksmį iškart – plušėdamos susipažinsite su žmonėmis, ateityje padėsiančiais jūsų profesinei sėkmei. Nesidalykite su niekuo ateities planais: pavydas gali sukliudyti juos įgyvendinti. Iki rudens nelepinkite savęs dideliais, bet nebūtinais pirkiniais.

Kūnas ir dvasia. Iš esmės neturėsite kuo skųstis, bet vasarą gali kelti nerimo širdis ar paūmėjusios chroniškos ligos. Tiesiog turėkite po ranka gydytojo telefoną ar įprastų vaistų. Vasara – palankus metas grožio procedūroms ir jos išties išeis į naudą jūsų įvaizdžiui. (Kaip ir alkoholio, cukraus ar cigarečių ribojimas.) Padovanokite sau... gaublį ir galėsite žvelgti į visą Žemę iš viršaus. Tai suteiks jums malonumo ilgais žiemos vakarais.

Skaitykite daugiau