Didieji vasaros festivaliai ir koncertai uždarose patalpose sugrįš jau šiemet

Dua Lupa, The Weeknd ir Elton John
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-04-23 16:04
Covid-19 pandemija 2020-aisiais visiškai nušlavė koncertų industriją. Šiandien didžiųjų pasaulio muzikos festivalių ir koncertų organizatoriai tiki, kad jau šią vasarą žiūrovai bus pasiruošę grįžti į renginius ne tik atvirame ore, bet ir uždarose salėse bei arenose.

Lietuvoje artimiausiu metu laukiama festivalių „Midsummer Vilnius“, „M.A.M.A vasara“ programų ir datų paskelbimo.

Pagrindiniai muzikos festivaliai užsienyje, tarp jų „Electric Daisy Carnival“ ir „Bonnaroo“ (JAV), „Tomorrowland“ (Belgija),„Reading & Leeds“ (D. Britanija) ir daugybė kitų, laikosi plano surengti festivalius, kurie pernai neįvyko. Nemažai organizatorių pasirinko kiek vėlesnes datas, nei įprasta, tačiau „Electric Daisy Carnival“ ir didžiulio Lenkijoje vykstančio festivalio „Pol'and'Rock“ organizatoriai nepakeitė planų ir festivalius surengs jau pirmoje vasaros pusėje.

„The Weeknd“
„The Weeknd“

Optimistiškai nuteikia tai, kad jau dabar galima įsigyti per 35 mln. bilietų į daugiau nei 500 didžiųjų muzikos festivalių ir renginių visame pasaulyje. Ypatingo dėmesio sulaukė amerikiečių atlikėjo „The Weeknd“ pasaulinės gastrolės „The After Hours World Tour“, į kurias jau išparduota daugiau nei 1 mln. bilietų. Dėl didelio susidomėjimo, „The Weeknd“ paskelbė apie papildomus koncertus Australijoje, Pieryčių Azijoje, Pietų Amerikoje ir Meksikoje.

Elthon John
Elthon John

Šiandien visas būrys ryškiausių muzikos žvaigždžių jau yra paskelbę apie 2021 m. vyksiančias pasaulines gastroles. Didelio išsiilgusios publikos dėmesio sulaukė Dua Lipa, „Queen“ + Adam Lambert, Alicia Keys, Elton John, Andrea Bocelli, „Genesis“, Gary Barlow ir daugelio kitų muzikos atlikėjų bei grupių koncertai didžiuosiuose Europos šalių miestuose.

Jei viskas vyks pagal planą, vasara bus reikšmingas postūmis visai koncertų industrijai. Tyrimų duomenys rodo, kad net 83 proc. bilietus įsigijusių žiūrovų nepanoro jų grąžinti ir pasirinko sulaukti nukeltų renginių. Didžiųjų festivalių ir koncertų organizatoriai perduoda žinutę – laukti liko nedaug.

Naujausi straipsniai