Didelė ir laiminga šeima: Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas atostogauja kartu su antrosiomis pusėmis

Dakota Johnson, Chrisas Martinas ir Gwyneth Paltrow / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-04 09:35
Atostogauti galima ir šitaip! Didžiulė ir puikiai sutarianti šeima pastebėta Maldyvuose. Čia atskrido aktorė Gwyneth Paltrow neseniai ištekėjusi už mylimojo prodiuserio Brado Falchuko ir „Coldplay“ grupės lyderis, buvęs Gwyneth sutuoktinis Chrisas Martinas su drauge, aktore Dakota Johnson.

Panašu, kad porai pavyko draugiškai išsiskirti bei likti puikiais draugais. Leisti laiką kartu netrukdo ir naujosios antrosios pusės.

Pramogų pasaulio naujienų portalas "Page Six" praneša, kad abi poros Maldyvuose pastebėtos prieš Kalėdas. Nors Gwyneth mielai su dalijasi nuotraukomis iš atostogų, fotografijų, kuriuose būtų ir jos buvęs vyras nėra.

Tačiau Gwyneth niekada nevengė kalbėti apie savo buvusius santykius. Ji tikina, kad Chrisu sutaria puikiai ir džiaugiasi turėdama modernią šeimą.

Gwyneth iš ankstesnės santuokos su „Coldplay“ vokalistu Chrisu Martinu turi dukrą Apple ir sūnų Moses. Dabartinis Gwyneth vyras, prodiuseris Bradas Falchukas iš ankstesnės santuokos su Suzanne Bukinik taip pat turi sūnų ir dukterį.

Judviejų sužadėtuvės buvo labai didelė šventė balandžio mėnesį – tokia, kad buvo svarstoma, ar tai tik ne vestuvės.

View this post on Instagram

Sunday brunch #modernfamily

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Su Bradu Falchuku, kuris sukūrė populiarius televizijos serialus „Amerikietiška siaubo istorija“ bei „Choras“, aktorė susipažino dar 2010-aisiais, kai buvo pakviesta atlikti nedidelio vaidmens pastarajame projekte. Susitikinėti pora pradėjo tik prieš ketverius metus – kai Gwyneth padėjo tašką santuokoje su Chrisu, o Bradas išsiskyrė su žmona Suzanne.

Žmonės.lt