Didėja akcijos „Maltiečių sriuba“ gretos – prisijungė H.Vaitiekūnas ir E.Sebrova

Eleonora Sebrova ir Henrikas Vaitiekūnas
Šaltinis: Žmonės
AA

Kasmetinė paramos akcija „Maltiečių sriuba“ šiemet siekia surinkti 260 tūkstančių eurų, kad galėtų pasirūpinti net 2600 skurdžiai gyvenančių senyvo amžiaus žmonių globa ir maitinimu. Kilniam tikslui pasiekti buriasi vis daugiau visuomenėje žinomų akcijos bičiulių.

„Sveiki, bičiuliai. Nelengvu metu gyvename. Tačiau – kokios bėdos-bėdelės mus bepultų tikimės, kad jos yra laikinos, turime nepamiršti ir tų, kurie šiandien gyvena tikrai blogiau už mus. Ne svetimi tai yra žmonės, dažnai – net kaimynai. Ir didžiulė gėda – nežinau, ar Valstybės, ar mūsų visų – kad dažnai net nežinome (ar per skubėjimus nepajaučiame), kad Gyvenimą ar Būtį kartais nulemia karštos sriubos lėkštė. O kartais – ne sriuba svarbiausia, o dėmesys. Atjauta. Ir, žinoma, parama.

Šiandien, būdamas toli nuo Klaipėdos, (tačiau visada laikydamas save Pajūrio žmogumi) nerandu kito būdo Klaipėdos maltiečiams paremti: siunčiu į jų sąskaitą nedidelį pinigėlį. Norintiems manimi pasekti – daug pastangų nereikia: viskas surašyta internetiniame puslapyje „Klaipėdos maltiečiai“. Ir ačiū jiems, kad jie yra...“ – sakė žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas Henrikas Vaitiekūnas.

Henrikas Vaitiekūnas / J.Andriejauskaitės/15min.lt nuotr.

Aukoti ragino ir dainų autorė bei atlikėja Eleonora Sebrova: „Jaunystė tai yda, kuri greitai praeina. Nežinome, kokia bus mūsų senatvė. Tad kviečiu visus prisijungti prie kasmetinės labdaros akcijos“.

Eleonora Sebrova

„Akcija jau įsibėgėja, esame labai laimingi, kad geraširdžių bičiulių būrys vis didėja. Kiekvienas kvietimas padeda sulaukti didesnio neabejingų žmonių dėmesio ir taip užtikrinti vargstančių senelių gerbūvį“, – džiaugėsi akcijos „Maltiečių sriuba“ ambasadorė Inga Grubliauskienė.

Norintys tapti akcijos partneriais ir bičiuliais kviečiami registruotis el. paštu darius.einars@maltieciai.lt.

Aukoti galite trumpaisiais numeriais: 1410 – 10 eurų, 1418 – 3 eurai arba pervesdami aukas į sąskaitą: LT224010051001901200

Gavėjas: Maltos ordino pagalbos tarnyba. Daugiau informacijos ir galimybių paaukoti rasite maltieciusriuba.lt

Skaitykite daugiau