Dianos Vapsvės naujos kolekcijos „Domino“ pagrindiniu modeliu tapo Meda Jonaitytė

Meda Jonaitytė / Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-23 11:09
Dizainerė Diana Vapsvė kovo 13 dieną Vilniuje pristatys naujausią savo darbų kolekciją „Domino“. Jos reklaminiu veidu tapo garsi manekenė Meda Jonaitytė.

„Domino mano gyvenime reiškia ne tik žaidimą, – užsimena autorė, – Šį pristatymą savyje brandinau ne vienerius metus. Ir pagaliau jis virsta kūnu!“

Vienam svarbiausių kūrybinių projektų D.Vapsvė skiria ypatingą dėmesį. Būtent todėl kūrėja šįmet pati rūpinasi kolekcijos pristatymo režisūra ir choreografija.

„Tai bus tarsi mano istorija. Tai, kas man yra labai svarbu. Tai, ko anksti netekau. Tai, ką su didžiuliu džiaugsmu atradau“, – užsiminė dizainerė. 

Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Gertrūdos Varnaitės nuotr.

Kolekcijoje ypatingai pagarbią vietą užima marškiniai. Netikėtų kirpimų dažnai vyriškais vadinami drabužiai bus pristatomi kaip vienas pagrindinių kasdieninio garderobo elementų. Ilgi ir trumpi, juodi ir balti, keisti ir kažką primenantys – Diana Vapsvė savo gerbėjus ketina gerokai nustebinti. 

Dizainerė su šypsena sako – greta klasikinių spalvų įsitaisys ir rožinė. Jai kolekcijoje teks simbolinis džiaugsmo, atradimų ir nerūpestingumo vaidmuo. 

Daug dėmesio bus skirta ir diržams, apjuosiantiems ne tik modelių liemenis, bet ir pečius ar krūtinę. 

„Vyks tikras žaidimas su šiuo aksesuaru”, – atviravo dizainerė. 

Centre „Forum palace“ daugiau nei 80 modelių podiumu žygiuos be pertraukos. Jų pasirodymu rūpinasi Renata Mikailionytė. „Domino“ kolekcijos veidas – garsi manekenė Meda Jonaitytė. 

Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Gertrūdos Varnaitės nuotr.

„Manęs dažnai klausia, kokios bus naujojo sezono mados tendencijos. Tačiau atsakyti į tai nėra paprasta. Juk kiekvienas dizaineris kuria skirtingai ir akcentuoja tai, kas aktualu jam“, – sakė D.Vapsvė. 

Uždarame vakare, kuriame dalyvaus apie 600 kviestinių svečių, bus paskelbta ir apie dar vieną naujieną – „V.Desire“ prekinis ženklas nuo šiol tiesiog vadinsis Dianos Vapsvės vardu. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai