Diana Martinėlė vasarą mėgaujasi romantika su širdies draugu Rimu Petraičiu

Diana Martinėlė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-06 09:53
Ekstravagantiškoji tarptautinių ryšių specialistė Diana Martinėlė vasarą leidžia Lietuvoje – mėgaujasi saule ir gamta, važinėjasi dviračiu Kaune, gaivinasi ežeruose.

Su mylimuoju, treneriu Rimu Petraičiu moteris pramogavo Trakuose – abu romantiškai plaukiojo valtimi, mėgavosi puikiu oru ir vienas kito draugija.

Kiek vėliau D.Martinėlė pozavo nuotraukai įbridusi į ežerą bei pademonstravo lieknas savo kūno linijas. „Jaučiasi atsipalaidavusi“, – tokį jaustuką prie minėtų nuotraukų „Facebook“ priskyrė Diana.

„Labai mėgstame aktyviai leisti laiką, šią vasarą jau aplankėme nemažai įdomių Lietuvos vietų – buvome ledų šventėje Kėdainiuose, „1000 km lenktynėse“ Palangoje, Druskininkuose, Birštone... Vasarą Lietuvoje labai smagu, ypač, kai tokie puikūs orai“, – portalui Žmonės.lt sakė D.Martinėlė.

Moteris patikino, kad šią vasarą į užsienį atostogauti nevažiuos, mat džiaugiasi puikiu oru Lietuvoje,  sugalvoja  kur nuvykti ir kaip papramogauti. Anot Dianos, tik rudenį ji tikriausiai pagalvosianti apie kelionę į šiltus kraštus.

„Su draugu atostogaujame aktyviai – kur nuvažiuojame, ten išsinuomojame dviračius, mėgstame plaukioti baidarėmis. Esame panašūs žmonės, todėl ir sutariame“, – šypsojosi D.Martinėlė, paklausta ar ir jos antrajai pusei patinka aktyvus laisvalaikis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Moteris taip pat patikino, kad jai labai patinka laisvalaikį leisti ir gimtajame Kaune – anot jos, miestas labai gražus, galima pasivaikščiojant nueiti iki Kauno marių, o ir pačiame miesto centre yra ką veikti. „Viskas taip arti ir taip gražu“, – patikino pašnekovė.

Žmonės.lt primena, kad D.Martinėlė naują savo širdies draugą pristatė vasarį: su juo moteris atvyko į iškilmingą Vienos pokylio puotą Vilniaus rotušėje.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai