Diana Dargienė uždainavo su dukra: Stano rankose atgimė sena kalėdinė daina

Diana Dargienė su dukra Une/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-21 11:43
Pianino mokytoja ir atlikėja Diana Dargienė kartu su dukra Une Darge pristato naują dainą. Prieš pat gražiausias metų šventes šeimyninis duetas išleido kūrinį „Kalėdinė naktis“. Dainai apie šventes, sniegą ir magišką metą prieš daug metų žodžius ir muziką parašė garsusis prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano. Žinoma moteris neslepia, kad grįžimas į įrašų studiją jai reiškia labai daug.

„Susitikę su Stano prisiminėme, kad prieš 17 metų įrašiau labai gražią kalėdinę dainą. Tiesa, tada dainavau su savo penkerių metų sūnumi Matu. Stano šią dainą pakeitė, pavertė modernesne, patobulino melodiją. O aš dar kartą stojau prie mikrofono. Šį kartą man kompaniją palaikė Unė. Labai buvo įdomu pasižiūrėti, kas iš to pavyks. Rezultatas man patiko“, – pasakojo D. Dargienė.

Žinomą moterį ypač pradžiugino komplimentai iš S. Stavickio-Stano lūpų, kad ji vis dar puikiai dainuoja, o pats darbas buvo vienas malonumas. „Galbūt ši daina bus mano nauja pradžia. Turiu daug gražių dainų, bet jos vis neišvysta dienos šviesos. Esu romantikė, man patinka ramios, švelnios dainos, paliečiančios sielą. Deivydas Zvonkus man yra parašęs visą dainų albumą. Pats laikas pabaigti šį pradėtą darbą.  Aš visada norėjau ir noriu dainuoti“, – kalbėjo D. Dargienė.

Diana Dargienė su dukra Une/Asmeninio archyvo nuotr.
Diana Dargienė su dukra Une/Asmeninio archyvo nuotr.

Praeityje žinoma atlikėja pasakoja, kad grįžti į muzikos pasaulį skatino ne tik vidinis noras, bet ir aplinkiniai, kartais nepažįstami žmonės. „Visai neseniai mane užkalbino kasininkė. Klausė, kodėl aš nebedainuoju... Taip nustebau, kad žmonės mane vis dar sieja su dainavimu. Vadinasi, turėjau gerbėjų ir vis dar reiškiu jiems kažką. Galvojau, kad žmonės mane pamiršo, tačiau klydau. Labai malonu, kai svetimi skatina grįžti į sceną, padaryti dar kažką įdomaus ir gražaus“, – džiaugiasi D. Dargienė.

Artėjančių švenčių proga Diana kartu su Une savo klausytojams, gerbėjams ir draugams linki pačių gražiausių švenčių, sveikatos ir įsiklausymo į vienas kitą. „Noriu, kad žmones suptų geriausios emocijos. Visai nesvarbu, ką sako aplinkiniai, nenustokite siekti savo svajonių“, – sako D. Dargienė.

Temos:

Muzika Kalėdos

Naujausi straipsniai