Diana Dargienė: „Padėti likimo nuskriaustiems vaikams Unę mokau nuo mažų dienų“

Diana Dargienė su dukra Unė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-17 18:04
Šeštadienį įvyksiančiam labdaros – paramos koncertui „Gelbėkite vaikus“, kurį transliuos LNK televizija, atlikėja Diana Dargienė su dukra Une ruošiasi itin atsakingai. Kaip prasitarė dainininkė, šeimyninis duetas ne tik atliks specialiai paruoštą dainą, bet ir sužibės nauju įvaizdžiu.

„Šiuo metu įnirtingai, su muzikos prodiuseriu Mindaugu Lapinskiu, darbuojamės įrašų studijoje. Specialiai koncertui „Gelbėkite vaikus“ atliksime naują mano dainos „Saulė“ versiją. Daina skambės visiškai kitaip, nes į ją sudėjome daug širdies ir dainuosime dviese su Une“, – pasakoja Diana.

Moteris neslėpė, kad šiam pasirodymui kuriamas ir naują įvaizdis, kurį patikėjo savo gerai bičiulei dizainerei Viktorijai Jakučinskaitei.

„Viktorija pasitikiu jau daugybę metų, todėl ir dabar kurti  sceninius drabužius patikėjau būtent jai“, – šypsosi moteris.

Diana Dargienė sako, kad jai labai svarbi galimybė prisidėti prie labdaros projektų, mat padėti kitiems ji dukrą moko nuo mažų dienų.

„Mūsų Unė ir krepšininkas Jonas Valančiūnas yra organizacijos „Gelbėkite vaikus“ gerumo ambasadoriai, todėl mums labai svarbu prisidėti prie šio labdaros – paramos projekto bei  bent maža dalele padėti likimo nuskriaustiems vaikams“, – sako D. Dargienė.

Tiesioginėje transliacijoje Lietuvos žvaigždės kvies aukoti  penkioms „Gelbėkit vaikus“  šeimoms, kurioms verkiant reikia mūsų visų pagalbos bei vienam papildomam „Gelbėkit vaikus“ dienos centrui Gediškyje įkurti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai