Dexteriui Fletcheriui patikėta baigti režisuoti filmą apie Freddy Mercury

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris / Dmitrijaus Matvejevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Filmas „Bohemian Rhapsody“, kuriame pasakojama „Queen“ lyderio Freddie Mercury gyvenimo istorija, susidūrė su nenumatytais sunkumais – įpusėjus darbui „Fox“ atleido juostos režisierių Bryaną Singerį. Jo pradėtą darbą tęs aktorius ir režisierius Dexteris Fletcheris.

Kodėl B.Singeris buvo atleistas, nėra aiškinama. Tačiau kalbama, jog režisierius susikivirčijo su pagrindiniu filmo aktoriumi Rami Maleko.

Iš naujo pradėtas „Bohemian Rhapsody“ kūrimas – vienintelė priežastis, kodėl Dexteris neatvyko į savo žmonos Dalios Ibelhauptaitės operos „Samsonas ir Dalila“ premjerą. Mylimosios premjeroje Dexteris nedalyvavo pirmą kartą per 22-ejus metus.

Įdomu tai, kad D.Fletcheris kvietimo režisuoti filmą apie F.Mercury sulaukė dar

prieš kelerius metus. Tačiau tuomet Dexteris metė šį darbą, patikinęs, kad skiriasi jo ir prodiuserių požiūris į suplanuotą filmą.

„Labai didžiuojuosi savo Dexteriu – fantastiškas jis! Vakar vakare jis paliko filmą apie Freddie Mercury, prie kurio dirbo aštuonis mėnesius. Nepasidavė Holivudo prodiuserių spaudimui padaryti iš Fredžio avelę be charakterio – jie bijo Fredžio asmenybės, jo asmeninio gyvenimo, bijo AIDS, bijo, kad jis gėjus, bijo jo gyvenimo dramų. Galvojo visko išvengti ir tikėjosi, kad padarys tik pinigus renkančią mašiną“, – 2014-ųjų kovą savo feisbuko paskyroje sutuoktinio poziciją išdėstė D.Ibelhauptaitė.

Skaitykite daugiau