Dexteris Fletcheris kurs filmą „Šerlokas Holmsas 3“: į savo rankas viską perima iš Guy Ritchie

Dexteris Fletcheris režisuos filmą apie Šerloką Holmsą/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-12 14:48
Dexteris Fletcheris režisuos trečiąjį filmą apie rašytojo Arthuro Conano Doyle'o herojų Šerlocką Holmsą, praneša „Variety“.

Panašu, kad Dexterio Fletcherio filmo „apie žmoną Dalią“ dar teks palūkėti. Nors pats režisierius viename interviu juokavo, kad po darbo su Eltonu Johnu ir filmo „Rocketman“ premjeros jis kursiantis nebent kino juostą apie Lietuvos teatro ir operos režisierę Dalią Ibelhauptaitę, bet „Variety“ pranešė – Dexteris dirbs su aktoriumi Robertu Downey jaunesniuoju. Statomas jau trečiasis filmas apie legendinį detektyvą Šerloką Holmsą. 

Anksčiau du filmus apie garsųjį detektyvą režisavo buvęs Madonnos sutuoktinis Guy Ritchie. Vyras dirbo prie filmų „Šerlokas Holmsas“ (2009 m.) ir „Šerlokas Holmsas 2: šešėlių žaidimas“ (2011 m.).  Abi juostos buvo itin sėkmingos. Pirmasis filmas į kino teatrų kasas atnešė apytiksliai 524 mln. JAV dolerių, antrasis – 545 mln. JAV dolerių.

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris / Dmitrijaus Matvejevo nuotr.
Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris / Dmitrijaus Matvejevo nuotr.

Šaltinių teigimu, kompanija „Warner Bros“ visuomet planavo kurti trečiąją dalį apie Šerloką. Pasak jų, koją tą padaryti anksčiau pakišo pagrindinį vaidmenį visuose filmuose kūrusio R. Downey jaunesniojo užimtumas. Garsus aktorius ilgą laiką kine vaidino „Marvel“ komiksų herojų Geležinį žmogų. R. Downey privalėjo laikytis griežtų kontrakto sąlygų, įtemptas darbas prie filmo „Keršytojai. Pabaiga“ neleido jam imtis kitų vaidmenų.

Robertas Downey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Robertas Downey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Filmas apie Šerloką Holmsą turėtų kino teatrus pasiekti 2021 metais, kol kas planuojama, kad D. Fletcherio juosta turėtų būti baigta iki anksčiau minėtų metų gruodžio.

„Variety“ teigimu, Jude'as Law vėl įkūnys geriausią detektyvo draugą – profesorių Vatsoną. Scenarijaus autorius – Chrisas Brancato, o prodiuserių komandoje garsios pavardės. Prodiusuoti filmo ėmėsi Susana Downey, Joelis Silveris, Danas Linas, Lionelis Wigramas.

Iš pradžių buvo planuota trečiąją dalį nufilmuoti iki 2020 metų Kalėdų, tačiau vėliau ši data buvo perkelta į kitus metus. 

Naujausi straipsniai