Dešimtojo dešimtmečio stilius vėl madingas

Moteris / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-11 13:30
Ne be reikalo sakoma, kad nauja yra tiesiog seniai pamiršta sena. Kadaise nurašytas dešimtasis dešimtmetis tapo tikru kūrybiniu įkvėpimo šaltiniu šiuolaikiniam pasauliui. Madų, interjero, netgi muzikos kūrėjai dabar atsigręžia į to laiko stilių.

Tamsoje šviečiantis makiažas, gofruoti plaukai, išblukę džinsai, pilvus apnuoginančios palaidinės ir raukti sijonėliai. Dešimtasis dešimtmetis iki šiol buvo vadinamas blogiausiu pasaulyje mados laikotarpiu, tačiau dabar garsiausi madų kūrėjai mano kitaip.

Dešimtasis dešimtmetis iki šiol buvo vadinamas blogiausiu pasaulyje mados laikotarpiu, tačiau dabar garsiausi madų kūrėjai mano kitaip.

Į madą grįžo gyvūnų raštai, džinsiniai švarkeliai, banano formos kelnės, metalo atspalviai ir masyvūs aksesuarai. Milano mados savaitėje Donatella Versace sugrąžino į mados olimpą ne tik stilių, bet ir ryškiausias to meto podiumų karalienes.

Tokie praėjusiame amžiuje išgarsėję supermodeliai kaip Naomi Campbell, Cindy Crawford, Carla Bruni, Claudia Schiffer ir Helena Christensen žengė podiumu pristatydamos pačias naujausias „Versace“ mados namų 2018 metų kolekcijas.

Šis dizainerės D. Versace akibrokštas nėra atsitiktinis. Pasaulio mados diktatorė atsigręžia būtent į paskutinį praėjusio amžiaus dešimtmetį, kuris buvo ypatingas savo spalvomis ir kontrastais ne tik mados pasauliui.

Interjero dizaineriai taip pat siūlo atsigręžti į minimalistinį to laikotarpio interjerą, kurio pasteliniams atspalviams žaismingumo suteikė melsvi, žalsvi, rožiniai ar violetiniai akcentai bei raštais išmarginti kilimai ar pripučiamos balionų kėdės.

Pripučiamas fotelis
Pripučiamas fotelis

TAIP PAT SKAITYKITE: Interjero dizainerė: kilimai su gamtos motyvais bus populiarūs ilgai

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Naujausi straipsniai