Dešimt metų juodaplauke buvusi Simona Nainė ryžosi pakeisti plaukų spalvą

Simona Nainė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-04 12:03
Grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė artėjant vasarai ryžosi išvaizdos pokyčiams. Nors juodi ir išpuoselėti merginos plaukai buvo tarsi jos vizitinė kortelė, tačiau dešimt metų juodaplauke buvusi Simona tapo brunete. S.Nainė pasirinko rudą plaukų spalvą su raudonu apspalviu ir visą tai pagyvino juodomis sruogomis.

„Mano plaukai – kaip chameleonas“, – prie nuotraukos, kuria pasidalijo su gerbėjais ir bičiuliais socialiniame tinkle rašė S.Nainė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Simonos išvaizdos pokyčiai sulaukė daug liaupsių ir pagyrų. Atlikėja džiaugėsi, kad jai virsti brunete pavyko tik kartą apsilankius pas Valerijų Gigevičių. Ji gyrė, kad kirpėjas-stilistas žinojo, kaip ir ką daryti.

„Nusprendžiau ryžtis pokyčiams, nes norėjau kažkaip atsinaujinti ir pagyvinti plaukų spalvą. Beveik 10 metų buvau juodaplauke, tai buvo labai įdomu pamatyti, kaip atrodo kita spalva ant mano plaukų. Tikrai nesigailiu dėl to, nes man patinka pokyčiai. Aplinkiniams, kaip suprantu iš teigiamų komentarų, pokyčiai irgi yra gražūs, nors iš esmes, svarbiausia, kad patinka man pačiai“, – portalui Žmonės.lt sakė Simona.

Portalas Žmonės.lt kviečia skaitytojus apklausoje ir komentaruose įvertinti, kokia plaukų spalva Simoani tinka labiau.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama