Depiliacija be skausmo – efektyvi ir nesudėtinga

Gydytoja Gytė Grigonytė-Babajan su kliente/GK klinikos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-27 13:49
Ilgai viešoje erdvėje virė diskusijos, kuris iš plaukų šalinimo lazerių – diodinis ar aleksandritinis – efektyvesnis? Kadangi šalininkų turėjo ir vienas, ir kitas, galvojančiam apie tokią procedūrą žmogui buvo sudėtinga pasirinkti. Bet naujausias lazeris „VeLux“ šią dilemą išsprendė. Tobulą inovaciją, analogų neturintį dvejopo poveikio lazerį, galima išmėginti ir Lietuvoje, GK klinikoje.

Išbandžiusiosios pasakojimas

Skausmo baimė

„Nerimauti vertė nemaloni patirtis. Prieš septynerius metus lazeriu man tvarkė bikinio sritį – tada labai skaudėjo. Vėliau išbandžiau intensyvios pulsinės šviesos poveikį: ištverti galima, bet buvo labai nemalonu, netgi skausminga. Tačiau „VeLux“ – visai kas kita. Galiu pasakyti: beveik nieko nejutau! Ne veltui gydytoja Gytė Grigonytė-Babajan sakė, kad tai – liukso klasės plaukų šalinimo lazeris.“

Kaina

„Pirma mintis – „Brangu!“ Tačiau mano nuomonė pasikeitė, kai suskaičiavau, kiek kas mėnesį išleisdavau pinigų depiliacijai vašku. Po procedūrų su „VeLux“ plaukeliai ilgai neatauga arba išvis nustoja augti, tad jų šalinimo šiuo lazeriu kursas – tikrai racionalesnis variantas. Juolab visai neskauda.“

Procedūros trukmė 

„VeLux“ dirba neįtikėtinai greitai. Vos spėjau patogiai įsitaisyti, išgirdau gydytoją sakant: „Baigta!“ Labai nustebau…“

Puikus rezultatas

„Plaukelių mažėja ir aš galiu džiaugtis tobula šilkine oda. Nebereikia spręsti kankinančio klausimo, kaip juos šalinti – skutant, vaškuojant, naudojant lazerį (jei juo, tai kuriuo – diodiniu ar aleksandritiniu?). Kai darbo imasi „VeLux“, plaukeliams nelieka jokių šansų išgyventi.“

Gydytoja Gytė Grigonytė-Babajan/GK klinikos nuotr.
Gydytoja Gytė Grigonytė-Babajan/GK klinikos nuotr.

Gydytojo komentaras

GK klinikos plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Gytė GRIGONYTĖ-BABAJAN, 18 metų šalinanti plaukus įvairiais lazeriais, paaiškino, kuo unikalus „VeLux“ lazeris:

„VeLux“ – naujos kartos lazerinė sistema, jungianti du efektyviausius ir galingiausius plaukų šalinimo lazerius: aleksandritinis, skleidžiantis 755 nanometrų šviesos bangas, ir diodinis, skleidžiantis 808 nanometrų bangas, veikia plaukų svogūnėlius vienu metu. Dėl to naujuoju lazeriu atliekama procedūra – gerokai efektyvesnė, palyginti su ta, kurios metu naudojamos tik vieno ilgio šviesos bangos.

„VeLux“ – revoliucinė inovacija: tai – visiškai naujo tipo judanti skenavimo technologija ir didelio ploto antgalis su skeneriu. Iki šiol tokio dydžio antgalio neturėjo nė vienas plaukų šalinimo lazeris. „VeLux“ kompiuterizuota skenavimo sistema šviesos spinduliais tolygiai ir labai greitai veikia plaukus ir jų svogūnėlius. Taigi dabar procedūra tapo kur kas tikslesnė ir greitesnė.

Dėl greito skenerio veikimo ir galingo odos šaldymo nejuntama jokio diskomforto. Jei yra poreikis, šaldymą galima sustiprinti šalto oro srove.

Kadangi procedūra neskausminga, jos metu nereikia naudoti skausmą mažinančio gelio ar anestetikų tepalo.

Plaukų šalinimas „VeLux“ lazeriu idealiai tinka visų tipų odai. „VeLux“ – tai inovatyvios technologijos už prieinamą kainą!

GK Kliniką rasite adresu Gedimino pr. 14, LT-01103 Vilnius. Tel. +370 5 255 3353; mob. tel.: +370 620 55 599, +370 620 22 499.

Informaciją apie visas klinikos procedūras skaitykite www.gkklinika.com.

„GK Kinika“
„GK Kinika“
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai