Demi Moore skyrybų žaizdas gydosi komiko Russello Brando draugijoje

Russellas Brandas ir Demi Moore / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-30 10:21
Praėjusią savaitę pasklido kalbos, kad aktorę Demi Moore ir jos kolegą bei buvusį dainininkės Katy Perry sutuoktinį Russellą Brandą sieja šis tas daugiau nei draugystė. Aktoriai buvo pastebėti menininko ir režisieriaus Stanley Kubricko parodoje Los Andžele.

Thesun.co.uk praneša, kad garsenybės susitikinėti pradėjo prie Kalėdas, tačiau abu aktoriai tikino, kad juos sieja tik dvasinis ryšys, mat Russellas kartu su Demi užsiiminėja joga ir meditacija.

„Jie tapo artimi, R.Brandas moko Demi naujų jogos pozų. Tarp jų tikrai yra stiprus dvasinis ryšys“, – sakė anoniminis šaltinis.

Abiejų aktorių biografijoje apstu romanų, vedybų ir skyrybų. D.Moore 2011-aisiais išsiskyrė su gerokai jaunesniu kolega Ashtonu Kutcheriu dėl pastarojo neištikimybės. Tiesa, jų skyrybos oficialiai dar neįvyko, nes pora nepasidalina turtų.

O R.Brandas 2011 metais išsiskyrė su popatlikėja Katy Perry. Jų skyrybų priežastis tradicinė – charakterių skirtumai.

„Russellas tikrai moka žavėti moteris, o Demi tai patinka. Jiedu ne per seniausiai patyrė skyrybas, taigi abu turi bendrų temų, o juos vienija meilė jogai ir meditacijai“, – kalbėjo šaltinis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai