Demi Moore širdyje – nauji jausmai: aktorė susitikinėja su šveicarų šefu Danieliu Hummu

Demi Moore ir Danielis Hummas / „Vida Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Holivudo aktorė Demi Moore (59) džiaugiasi nauja meile. Moteris buvo pastebėta susitikinėjanti su trylika metų jaunesniu šveicarų kilmės šefu Danieliu Hummu (46).

Aktorė Demi Moore ir šefas Danielis Hummas kartu buvo pastebėti Paryžiaus mados savaitės metu. Paparacai juodu užfiksavo prancūzų mados namų „Chloé“ 2022 m. rudens/žiemos kolekcijos pristatyme.

People.com patvirtino, kad pirmoje eilėje kartu su Maria Sharapova ir Gugu Mbatha-Raw sedėję D.Moore ir D.Hummas – pora, tačiau aktorės atstovas pakomentuoti jos santykius atsisakė.

Demi Moore ir Danielis Hummas (dešinėje) kartu pastebėti Paryžiuje / „Vida Press“ nuotr.
Demi Moore Paryžiaus mados savaitėje / „Scanpix“ nuotr.

Naujas vyras Demi Moore gyvenime – tai pripažintas Niujorko šefas, žinomas dėl savo prabangios Manhatano užkandinės „Eleven Madison Park“.

D.Hummui taip pat priklauso restoranai „NoMad“ to paties pavadinimo viešbučiuose Niujorke ir Los Andžele. Jis buvo atidaręs „Davies and Brook“ restoraną „Claridge's“ viešbutyje Londone, taip pat yra parašęs keletą kulinarinių knygų.

Šveicarų kilmės šefas 2017 m. įkūrė ne pelno siekiančią įmonę „Rethink Food“, kuri įsipareigojo sukurti teisingesnę ir tvaresnę maisto sistemą. „Town & Country“ duomenimis, 2020 m., prasidėjus COVID-19 pandemijai, organizacija per dieną patiekdavo apie 3000 patiekalų gelbėtojams ir Niujorko bendruomenėms, kurioms trūksta maisto.

Danielis Hummas / „Vida Press“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad D.Moore vardas pastaruoju metu minimas gan dažnai. Su jos personažu 1997 metų filme „Eilinė Džein“ (G.I. Jane) susijęs „Oskarų“ metu kilęs skandalas. D.Moore herojė filme nusiskuto plaukus, kad galėtų tarnauti specialiose jūrų pajėgose, tuo tarpu J.Pinkett Smith serga alopecija, nuo kurios slenka plaukai.

Apie tai apdovanojimų metu pajuokavo komikas Chrisas Rockas. „Jada, aš tave myliu, negaliu sulaukti „Eilinės Džein 2“, – pasakė jis. 

Toks pasakymas smarkiai įsiutino jos vyrą, aktorių W.Smithą, kuris pakilo iš savo vietos ir, užlipęs ant scenos, tiesioginio eterio metu vožtelėjo jo žmoną paminėjusiam Ch.Rockui. Sugrįžęs atgal jis piktai pasakė, kad komikas „netartų jo žmonos vardo savo purvina burna“. 

Demi Moore („Eilinė Džein“) / Kadras iš filmo

D.Moore vardas siejamas ir su kita šiuo metu plačiai aptarinėjama tema – jos buvusio vyro, aktoriaus Bruce'o Williso (67), liga. Jie buvo susituokę 1987–2000 m. ir kartu susilaukė dukrų Rumer (33), Scout (30) ir Tallulah (28).

„New Zealand Herald“ šaltinis sakė, kad susilpnėjus B.Williso sveikatai, jis pardavė savo turtą Niujorke, kad galėtų daugiau laiko praleisti su žmona ir vaikais Los Andžele. Čia juo rūpintis padeda ir buvusi žmona Demi Moore.

Bruce'as Willisas ir Demi Moore / „Scanpix“ nuotr.

„Bruce'o Williso žmona Emma padėjo Demi Moore ir jų bendriems vaikams sudaryti paliaubas, nes jie žino, kad jis nyksta“, – 2021 m. sausį žurnalui sakė neįvardytas šaltinis. – „Moterys ir Bruce'o vaikai užtikrino, kad prireikus paramos ir rūpesčio, ji jam būtų suteikta bet kuriuo metu“.

2005–2013 m. D.Moore buvo ištekėjusi už aktoriaus Ashtono Kutcherio (44). 

Fotogalerija:

Demi Moore (28 nuotr.)
+22
Skaitykite daugiau