Demi Moore reiškia užuojautą J.Travoltos šeimai: gedi bičiulės Kelly Preston

Demi Moore, Bruce'as Willisas, Johnas Travolta ir Kelly Preston / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jausminga žinute bei fotografija, kurioje užfiksuota ji, kartu su savo buvusiu vyru Bruce‘u Willisu, Johnu Travolta ir amžiną atilsį Kelly Preston, pirmadienį aktorė Demi Moore pasidalijo socialinuose tinkluose. Kartu su visu pasauliu ji gedi kovą su vėžiu pralaimėjusios talentingos aktorės bei geros bičiulės Kelly Preston.

„Pasaulis neteko vienos nuostabiausių, kilniausių ir mylinčių sielų. Ilsėkis ramybėje, Kelly Preston, mes tavęs ilgėsimės“, – rašė aktorė Demi Moore. 

Nuotraukoje, kuria pasidalijo Demi, matyti kaip Bruce‘as Willisas laiko iškėlęs savo vyriausiąją dukterį Rumer, o tuo metu jam į koją juokais kanda Kelly Preston. Johnas Travolta ir Demi Moore užfiksuoti besišypsantys antrame plane.

 

Aštuntame ir devintame dešimtmečiuose D.Moore su B.Willisu bei J.Travolta su K.Preston buvo vienos žinomiausių Holivudo porų.

Kelly Preston su Johnu Travolta susituokė 1991-aisiasi, augino du vaikus – Ellą (20) bei Benjamią (9). 

Našliu tapęs aktorius Johnas Travolta apie savo žmonos mirtį visuomenę informavo sekmadienį.

„Skaudančia širdimi turiu pranešti, kad mirė mano mylima žmona, nuostabi moteris Kelly. Ji pralaimėjo nuožmią kovą su krūties vėžiu, nors kovėsi narsiai ir aršiai, palaikoma daugybės mūsų. Kelly gyvenimas ir meilė jai niekuomet nebus pamiršti“, – kalbėjo vyras.

Kelly Preston ir Johnas Travolta / Vida Press nuotr.

Amerikiečių žurnalistė Maria Shriver socialiniuose tinkluose taip pat dalijosi užuojauta. „Esu priblokšta, kad netekome Kelly Preston – tokios mylinčios, šviesios sielos, talentingos aktorės, mylimos mamos ir žmonos. Mano širdis dūžta dėl jos šeimos narių, kurie gedi. Siunčiu jiems begalę meilės ir stiprybės. Ilsėkis ramybėje, Kelly“.

Aktorius Danielis Dae Kimas savo „Twitter“ rašė: „prisimenu, kaip 1999-aisiais filmavomės kartu filme „Iš meilės žaidimui“ – negalėjau patikėti, kad man teko laimė vaidinti kartu su ja. Filmavimas vyko šaltomis dienomis Kolorade, bet ji buvo kupina šilumos ir labai stengėsi. Niekuomet to nepamiršiu. Ilsėkis ramybėje, Kelly.“.

Cameron  Crowe, kuris režisavo 1996-ųjų filmą „Džeris Magvairas“, teigė, kad „Kelly buvo viena iš geriausiai vaidinusių aktorių juostoje, nors tai buvo tik antras filmavimasis jos karjeroje“.

Kelly Preston ir Johnas Travolta / Vida Press nuotr.

1962 metų spalio 13-ąją Havajuose gimusi K.Preston studijavo dramą ir teatro meną Pietų Kalifornijos universitete. Ji išgarsėjo nusifilmavusi 1988 metų komedijoje „Dvyniai“ su kino žvaigždėmis Arnoldu Schwarzeneggeriu ir Danny DeVito. 

K.Preston ir J.Travolta susituokė per naktį Paryžiuje surengtą ceremoniją, kai pora laukėsi savo pirmojo sūnaus Jetto. 2006 metų sausį Kavasakio liga sirgęs Jettas Travolta mirė ištikus priepuoliui šeimos vasarnamyje Bahamose, būdamas 16-metis.

Po jo mirties šeima iškėlė bylą greitosios pagalbos automobilio vairuotojui ir šeimos advokatui, apkaltinę juos turto prievartavimu. Travoltos teigė, kad iš jų buvo reikalaujama 25 mln. dolerių, grasinant negavus šių pinigų paviešinti jautrią informaciją apie sūnaus mirtį. Ši baudžiamoji byla buvo nutraukta dėl procedūrinių priežasčių. J.Travolta ruošėsi liudyti teismui iš naujo, bet galiausiai persigalvojo, argumentuodamas, kad bylinėjimasis ir sūnaus mirtis šeimai tapo itin skausminga našta. J. Travolta ir K. Preston 2000 metais susilaukė dukros Ellos Bleu, o 2010-aisiais – sūnaus Benjamino. Pora susipažino kuriant 1988 metų filmą „Ekspertai“. Vėliausiu jųdviejų bendru kino projektu tapo 2018 metų filmas „Gotis“.

Kelly Preston (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau