Demi Moore ir vėl pakilime: filmuojasi seriale, išleido autobiografiją ir didžiuojasi savo kūnu

Demi Moore / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Aktorė Demi Moore (56) filmuojasi seriale „Puikus naujas pasaulis“, išleido labai atvirą autobiografiją „Inside Out“ ir nusifotografavo žurnalo „Harper’s Bazaar“ viršeliui kone visiškai nuoga – tik su plačiakrašte skrybėle.

Lapkritį jai sukaks penkiasdešimt septyneri. Ir reikia drąsos būnant tokio amžiaus pakartoti žingsnį, žengtą dvidešimt aštuonerių. Juk 1991 metų rugpjūčio „Vanity Fair“ numeris, kurio viršelyje puikavosi nuoga ir nėščia Demi, besilaukianti antrosios dukters Scout (28), tapo fotomeno ir leidybos legenda.

Nuo to laiko reta garsenybė neimitavo šios Annie Leibovitz nuotraukos. Ir – prabėgo ištisas gyvenimas: Moore dukros – Rumer (31), minėtoji Scout ir jaunėlė Tallulah (25) – suaugo, ji išsiskyrė ir su jų tėvu Bruce’u Willisu (64), ir su trečiuoju vyru Ashtonu Kutcheriu (41), o praėjusią savaitę įvyko naujausio filmo, kuriame Demi atlieka pagrindinį vaidmenį, – siaubo komedijos „Corporate Animals“, premjera. Naujas nuogas viršelis irgi kitoks – mados ir garsenybių fotografo Mariano Vivanco žvilgsnis kuklesnis.

Demi Moore / Vida Press nuotr.

Apie visa tai ir dar daugiau Demi kalba knygoje, parašytoje drauge su žurnaliste Ariel Levy. O interviu sako, kad rašymas padėjo atsikratyti sunkių prisiminimų, slėgusių ilgus metus. Nusprendusi nieko negražinti ir neslėpti, aktorė necenzūravo knygos ir pabrėžia netrokštanti atrodyti auka, tačiau tikisi, kad perskaitę autobiografiją žmonės geriau ją supras.

Penkiolikos Demi buvo išprievartauta. Ne paslaptis, kad jos motina gėrė ir vartojo kvaišalus. Tėvas paliko šeimą, kai Demi dar nebuvo gimusi: iki trylikos mergaitė manė esanti motinos vyro Dano Guyneso, kurio pavardę ir turėjo, atžala.

Vaikystėje jos akivaizdoje motina mėgino žudytis. Kol patėvis laikė nelaimėlę pražiodytą ir nurodinėjo, ką daryti, mergytė vaikiškais piršteliais krapštė iš gerklės prarytas tabletes. Ginny (toks motinos vardas) pavyko išgelbėti. Danui pavyko mažiau – trisdešimt septynerių, jau išsiskyręs su Demi motina, jis pakėlė prieš save ranką.

Demi Moore

Demi tada jau nebegyveno motinos namuose – netrukus po šešioliktojo gimtadienio metė mokslus ir iškeliavo į Europą daryti modelio karjeros. Vėliau ji mėgins padėti motinai ir sumokės už jos buvimą reabilitacijos klinikoje, tačiau kai Ginny pabėgo nebaigusi gydymo kurso, nutraukė su ja santykius. Dukra ir motina susitaikė tik prieš pat šios mirtį nuo vėžio 1998-aisiais. Ginny Guynes tebuvo penkiasdešimt ketveri.

Pavardę Moore Demi gavo iš pirmojo vyro roko dainininko Freddy Moore (69), su kuriuo nugyveno penkerius metus. Knygoje pati nesideda esanti geresnė ir prisipažįsta, kad šią santuoką sugriovė jos neištikimybė. Tada prasidėjo ir jos begalinės priklausomybių bėdos – alkoholis, kokainas, nerimas dėl svorio.

Nepadėjo nei iš pirmo žvilgsnio sėkminga nauja santuoka su Willisu, nei dukterų gimimas, nei profesinė sėkmė: sakoma, kad vien už „Striptizo šokėją“ ji gavo 12,5 milijono JAV dolerių. Tačiau knygoje Demi skundžiasi, kad antrasis vyras nepalaikė jos karjeros siekių, buvo nepatenkintas, kad dirbdama per mažai praleidžia laiko su dukterimis.

2000-aisiais Bruce’as ir Demi išsiskyrė. O po trejų metų ji pradėjo susitikinėti su penkiolika metų jaunesniu Kutcheriu. Viešumoje pora atrodė nepriekaištinga, tačiau Moore prisipažįsta ir tada pernelyg daug gėrusi ir ilgai kaltinusi save, kad būtent dėl to šeštą nėštumo mėnesį prarado kūdikį. O juk mergaitei jau buvo išrinkusi Chaplin Ray vardą. Pora mėgino pasinaudoti vaisingumo klinikų paslaugomis, deja, nesėkmingai, Demi vis daugiau gėrė, vartojo kokainą, piktnaudžiavo vaistais nuo skausmo, vis dažniau buvo kalbama apie Kutcherio neištikimybę. Galiausiai nutrūko ir ši santuoka.

2013 metais vakarėlyje, kuriame buvo ir vyriausioji dukra, Demi ištiko traukulių priepuolis. Ją išvežė į ligoninę, sukrėsta Rumer, neįtarusi apie bėdas dėl narkotikų, nusisuko nuo motinos. Stojo karjeros sąstingis, asmeninio gyvenimo irgi nebeliko.

Ilgas gydymas reabilitacijos klinikoje padėjo Moore atsikratyti pavojingiausių priklausomybių, ir šiandien ji stengiasi neiškrypti iš tiesos kelio. Susitaikė su dukterimis, šios prisipažino irgi turėjusios nesklandumų dėl alkoholio. Ir mėgina susigrąžinti karjerą – ateinančiais metais turi pasirodyti daug lūkesčių keliantis serialas „Puikus naujas pasaulis“.

Skaitykite daugiau