Demi Moore apie santykius su Ashtonu Kutcheriu: „Jis man buvo neištikimas“

Demi Moore ir Ashtonas Kutcheris / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės
AA

Garsioji Holivudo aktorė Demi Moore memuaruose „Inside Out“ atskleidė, kad jos buvęs mylimasis Ashtonas Kutcheris buvo jai neištikimas.

Pora santykius puoselėjo dešimtmetį. Demi ir Ashtono santykiai prasidėjo 2003-aiais, jie susituokė po dvejų metų draugystės, o išsiskyrė 2013 metais. 

Poros santykiai labiausiai buvo aptarinėjami dėl didelio amžiaus skirtumo, mat Ashtonas už Demi – 15 metų jaunesnis. 

Memuaruose kalbėdama apie santykius D. Moore prisipažino, kad A. Kutcheris versdavo ją jaustis jauna, kaip niekada. „Būvimas su juo man buvo panašus į grįžimą laiku į praeitį. Aš vėl pasijutau jauna, dar jaunesnė nei jaučiausi būdama dvidešimties“, – kalbėjo ji. 

Knygoje ji prisipažino, kad būdama santuokoje su Ashtonu ji patyrė ir persileidimą. Kūdikio netektį Demi išgyveno labai sunkiai, nuo to laiko pradėjo piknaudžiauti vaistais, narkotikais bei alkoholiu. D. Moore atskleidė, kad tuo sudėtingu laikotarpiu sužinojo, kad A. Kutcheris jai buvo neištikimas. Tiesa, daugiau detalių apie neištikimybę aktorė neatskleidžia, tačiau žinoma, kad Ashtonas dėl tokių kaltinimų nepyksta. 

„Ashtonas žinojo, kas jo laukia. Jis žinojo, kas bus rašoma knygoje. Jis nėra nei piktas, nei nusivylęs. Tai yra Demi tiesa, Demi versija. Jis visados jaus jai gražius jausmus“, – „Us Weekly“ sakė artimas poros draugas. 

Skaitykite daugiau