Demi Lovato viešai išreiškė jausmus savo širdies draugui Wilmeriui Valderramai

Demi Lovato ir Wilmeris Valderrama / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-01 10:01
Dainininkė Demi Lovato nelinkusi atvirauti apie savo širdies reikalus ir santykius su aktoriumi Wilmeriu Valderrama, tačiau ketvirtadienį padarė išimtį.

„Pačiam linksmiausiam, labiausiai įkvepiančiam ir nuostabiausiam žmogui, kurį pažįstu... Wilmeri Valderrama, ačiū, kad padėjai man tamsiausiais mano gyvenimo momentais... Tu iš tikrųjų esi šio pasaulio ir mano gyvenimo šviesa... Su gimtadieniu!!!“ – „Twitter“ paskyroje 34-ąjį gimtadienį švenčiančiam draugui parašė 21-erių dainininkė.

Tu iš tikrųjų esi šio pasaulio ir mano gyvenimo šviesa, – „Twitter“ rašė Demi Lovato.

Ji pasidalijo ir mielu nuotraukų koliažu, kur ji yra su Wilmeriu Valderrama.

Padėkodamas už sveikinimą aktorius taip pat negailėjo gražių žodžių Demi Lovato. „Kam reikalingos dovanos, kai tu esi tikra dovana mums visiems. Ačiū už palaimą pažinoti tave“, – atsakė Wilmeris Valderrama.

Neseniai Demi Lovato buvo pastebėta su žiedeliu ant bevardžio piršto ir kaipmat pasklido kalbų, kad Wilmeris Valderrama jai pasipiršo. Buvo skelbiama, kad aktorius nupirko „Tiffany & Co.“ žiedą ir ant jo išgraviravo žodžius „Visada su tavimi ir šalia tavęs“, tačiau Demi Lovato atstovas „E! News“ tvirtina, kad bent jau kol kas ji nėra susižadėjusi.

Demi Lovato ir Wilmeris Valderrama susitikinėti pradėjo 2010-aisiais, nuo tada jiedu keletą kartų buvo išsiskyrę, bet vis grįžta vienas pas kitą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai