Demi Lovato sesuo pasidalijo jautria žinute: „Tai galėjo būti baisiausia mano gyvenimo diena“

Demi Lovato su mažąją seserimi Madison De La Garza / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-21 20:48
Pirmadienį, rugpjūčio 20-ąją, garsi atlikėja Demi Lovato minėjo 26-ąjį gimtadienį. Tiesa, mergina šios dienos galėjo ir nesulaukti. Visai neseniai, prieš kelias savaites, dainininkė pateko į ligoninę, kurioje gydėsi nuo narkotikų perdozavimo.

Jaunėlė Demi Lovato sesuo, Madison De La Garza, kurią serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ mylėtojai žino kaip Gabrielės Solis dukrą Chuanitą, savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo itin jautriu sveikinimu mylimai seseriai. 

„Tai galėjo būti baisiausia diena mano gyvenime. Tačiau dabar galiu dėkoti Dievui, neįtikėtiniems gydytojams, Demi komandai ir kiekvienam, kuris tik pasiūlė savo paramą. Be visų šių žmonių, dabar neturėčiau savo vyresniosios sesers. Aš vis pagalvoju... Kaip norėčiau, jog visi pamatytų tuos mažus, juokingus dalykus, kuriuos daro mano sesuo. Pavyzdžiui, kaip jos šnervės juda, kai ji kalba, kaip ji užkiša mano plaukų sruogą už ausies, kai aš bandau užmigti. Už visa tai aš esu labai dėkinga. Tai atrodo smulkmenos, tačiau būtent tai ir sudaro mano sesę – ne dainininkę, ne garsenybę, kaip ji yra pristatoma socialiniuose tinkluose. Ji dukra, draugė ir mano vyresnioji sesuo... Aš esu tokia laiminga, galėdama šiandien jai pasakyti su gimimo diena.“

Rugpjūčio pradžioje Demi Lovato savo „Instagram" paskyroje pasidalijo įrašu, kuriame dėkojo gerbėjams ir visiems tiems, kurie ją palaikė šiuo sunkiu laikotarpiu.

„Aš visuomet atvirai kalbėjau apie savo priklausomybes. Supratau tai, kad ši liga taip paprastai nedingsta. Tai yra dalykas, su kuriuo aš dar nebaigiau kovoti," – rašė ji.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai