Demi Lovato sesuo Madison De La Garza iš bjauriojo ančiuko virto gražuole

Demi Lovato sesuo Madison De La Garza / „Vida Press“ ir „Seventeen“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-13 13:36
Dainininkės Demi Lovato (22 m.) jaunesnioji sesuo Madison De La Garza (13 m.) ilgai kentė patyčias dėl savo išvaizdos ir lyginimo su gražuole seserimi, tačiau dabar ji tiesiog sužydėjo – paauglė iš bjauriojo ančiuko virto tikra gražuole.

Madison De La Garza, kurią kultinio serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ gerbėjai prisimena kaip Gabrielės Solis dukrą Chuanitą, naujame žurnalo „Seventeen“ numeryje atrodo neatpažįstama ir kaip niekad pasitikinti savimi.

Paauglė žurnalui papasakojo, ką reiškia būti garsios dainininkės seserimi.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Kai kurios merginos sakydamos, kad norėtų būti Demi Lovato seserimi, nesuvokia, kaip sunku turėti sesę, kuri nuolatos būna išvykusi, – žurnalui „Seventeen“ atviravo Madison De La Garza. – Bet jai puikiai sekasi skirti laiko ir man, mes nuolatos susirašinėjame. Kai Demi būna namuose, mūsų santykiai būna tokie patys, kaip ir visų kitų seserų – valgome ledus, žiūrime televizorių ir šnekamės apie viską. Žinau, kad galiu ja visiškai pasikliauti.“

Madison De La Garza taip pat neslėpė, kad interneto komentatoriai dažnai tyčiojasi iš jos ir vadina bjauriąja seserimi, tačiau ji išmoko neimti to į galvą. Priešingai nei Demi, kuri aršiai gina savo sesę, jeigu kas nors prie jos kabinėjasi.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Pernai sulaukiau labai daug negatyvių komentarų, kai tviteryje įkėliau vaizdo įrašą, kaip mudvi gaminame valgyti. Žmonės pradėjo tyčiotis iš manęs, sakė, kad esu kuprota. Demi labai dėl to supyko ir visiems, kurie iš manęs tyčiojosi, parašė asmeninę žinutę, bei paprašė savo tviterio sekėjų užstoti mane. Kartais norėčiau, kad ji nekreiptų į tai dėmesio – kaip išmokau ir aš pati, – bet ji negali susilaikyti, kai kiti iš manęs tyčiojasi. Ji yra stipri ir laisva siela, ir būtent dėl to aš ją myliu.“

Madison yra Demi Lovato mamos Diannos dukra iš antrosios jos santuokos.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai