Demi Lovato narkotikus tiekęs asmuo tikina, kad juos siejo kur kas daugiau

Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-27 20:08
Po to, kai atlikėja Demi Lovato liepos mėnesį atsidūrė ligoninėje dėl narkotinių medžiagų vartojimo, vis dar ieškoma kaltų. Policijos pareigūnų akiratyje atsidūręs Demi Lovato narkotikų prekeivis dabar tikina, jog žvaigždė žinojo, kas gali nutikti nuo tokių stiprių narkotinių medžiagų.

Po to, kai Demi Lovato atsidūrė ligoninėje, medikai sudavė dainininkei naloksono – jis vartojamas tais atvejais, kai žmogus perdozuoja opiatų. Būtent todėl buvo vis garsiau kalbama apie tai, kad Demi vartojo heroiną. Tačiau vėliau ši versija atkrito

Artimiausi Demi draugai žinojo, kad ši ir vėl turi problemų dėl kvaišalų. Dainininkė pasidarė agresyvi ir nenuspėjama. Anot neįvardytų šaltinių, buvo tik laiko klausimas, kada nutiks nelaimė.

Demi Lovato su mažąją seserimi Madison De La Garza / „Instagram“ nuotr.
Demi Lovato su mažąją seserimi Madison De La Garza / „Instagram“ nuotr.

Demi Lovato narkotikų tiekėjas teigia, jog muzikantė žinojo apie galimas pasekmes tą naktį, kai ji perdozavo narkotikų.

Brandonas Johnsonas aiškina, kad Demi Lovato parašė jam trumpąją žinutę 4 valandą ryto, kviesdama prekeivį į savo namus kartu pavartoti narkotikų. Taip pat prekeivis tikina, kad jie „ne sykį kartu yra vartoję narkotikus ir anksčiau, taip pat turėjo intymių santykių“, tačiau šaltinis, artimas Demi Lovato teigia, jog tai – melas.

Taip pat narkotikų prekeivis, kuris anksčiau jau buvo suimtas du kartus už narkotikų platinimą, dievagojasi, kad nežinojo, jog Demi vartojo receptinius vaistus, kurie, sumaišyti su narkotikais, gali turėti pavojingų šalutinių poveikių. Jis teigia, kad opiatus įsigijo Meksikoje, kur šie yra naudojami kaip nuskausminamieji vaistai.

Brandonas Johnsonas sako Demi Lovato namus palikęs apie 8 valandą ryto.

Naujausi straipsniai