Demi Lovato gimimo dienos proga gavo naują augintinį ir vaškinę figūrą

Demi Lovato gimimo dienos proga gavo naują augintinį ir vaškinę figūrą / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-22 09:56
Dainininkei Demi Lovato šią savaitę suėjo 23-eji, o gimimo dienos proga ji dovanų gavo naują augintinį – mažytį juodą šuniuką. Atlikėją liepos 20-ąją su gimtadieniu pasveikino ir „Madame Tussauds“ vaškinių figūrų muziejus, pristatęs naują jos figūrą.

Savo naujojo šuniuko, kurio vardas – Batmanas, nuotrauką Demi Lovato iš karto įkėlė į „Instagram“.

Nuotraukoje atlikėja yra pridėjusi savo ranką prie miegančio šunyčio, kad eitų suprasti, koks mažas jis dar yra.

Ummm... guys.... meet Batman.....

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on

Kas atlikėjai padovanojo šį šuniuką, dar nėra aišku, tačiau manoma, kad tai greičiausiai jos mylimasis aktorius Wilmeris Valderrama (35 m.), su kuriuo ji ir praleido savo gimimo dieną.

Pernai per Kalėdas jis Demi Lovato padovanojo mielą baltą šuniuką Buddy, tačiau liepą jos namuose keturkojį užpuolė ir sudraskė kojotas.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Kiek anksčiau, pirmadienį, Demi Lovato iš „Madame Tussauds“ vaškinių figūrų muziejaus sulaukė išankstinės dovanos – Holivude esančiame muziejuje buvo pristatyta jos vaškinė figūra.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Dar vienos ypatingos dovanos Demi Lovato sulaukė iš dainininkės Kelly Clarkson (33 m.) – ji per savo koncertą atliko Demi hitą „Cool for the Summer“. 

„Jeigu man vaikystėje kas nors būtų pasakęs, kad vieną dieną Kelly Clarkson atliks vieną iš MANO dainų SAVO koncerte MANO GIMTADIENIO PROGA, būčiau išvadinusį jį bepročiu ir pasakiusi, kad niekada daugiau netikėsiu tuo, ką jis sako. Ką gi, praėjusį vakarą KARALIENĖ TAI PADARĖ ir ji nė nenutuokia, ką man tai reiškia. Nuoširdžiai, tai pati GERIAUSIA gimtadienio dovana!!!!! Ačiū, Kelly!!!!! Be galo tave myliu ir sveikinu dėl antrojo kūdikio!!!!!!!“ – socialiniame tinkle džiaugsmo neslėpė Demi Lovato.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai