Demi Lovato buvo įnikusi į stiprius narkotikus: prieš perdozavimą vartojo metamfetaminą ir heroiną

Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-29 14:52
Apie amerikiečių žvaigždės Demi Lovato (25) perdozavimą narkotikais aiškėja naujos detalės. Dainininkė šiuo metu yra gydoma Los Andželo ligoninėje, o apie insidentą medikai atskleidžia vis daugiau detalių. Pasirodo, įžymybė vartojo itin stiprias narkotines medžiagas metamfetaminą ir heroiną.

Naujienų portalo TMZ duomenimis, D. Lovato narkotikus vartojo antradienio popietę, savo namuose Holivude. Žvaigždė savo apartamentuose buvo surengusi vakarėlį.

D. Lovato atstovas spaudai patikino, kad po to, kai buvo išgabenta į ligoninę, Demi po truputį atgauna jėgas, jos būklė šiuo metu stabili.

Minėtame naujienų portale taip pat rašoma, kad medikai sudavė dainininkei naloksono – jis vartojamas tais atvejais, kai žmogus perdozuoja opiatų. Būtent todėl vis garsiau buvo kalbama apie tai, kad Demi vartojo heroiną.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Pasak TMZ, artimiausi Demi draugai žinojo, kad ši ir vėl turi problemų dėl kvaišalų. Dainininkė pasidarė agresyvi ir nenuspėjama. Anot neįvardytų šaltinių, buvo tik laiko klausimas, kada nutiks nelaimė.

Artimo šaltinio teigimu D. Lovato vėl įniko į narkotikus po to, kai atleido savo terapeutą, kuris padėjo jai kovoti su priklausomybėmis.

Seselė gydanti garsenybę „The Blast“ atskleidė, kad žvaigždė perdozavo nuo metamfetamino.

„Tie žmonės, su kuriais pastaruoju metu ji leidžia laiką nėra jos tikri draugai. Ji jiems nė kiek nerūpi. Savo tikrus draugus ji nustūmė į šalį“, – „People“ sakė artimas Demi draugas.

Blonde-ish...... ????

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

„The Jonathan Ross Show“ apsilankiusi dainininkė dar spalį atvirai papasakojo apie paskutiniąją intervenciją, kuomet tėvai uždraudė Demi bendrauti su jaunesne seserimi Madison De Le Garza, kuriai dabar – 16 metų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Demi atsivėrė ir nuoširdžiai papasakojo apie bėdas su alkoholiu, narkotikais, psichinės sveikatos problemas: depresiją, mintis apie savižudybę bei savęs žalojimą.

„Man teko išgyventi sunkumus bei nuo jų gydytis, todėl dabar, kai perėjau į kitą pusę, naudoju savo istorijas norėdama padėti kitiems ir įkvėpti juos ieškoti reikiamos pagalbos.

Mano šeima, tikrai artimi draugai ir vadybininkas, jie visi palaikė mane. Be jų manęs čia nebūtų. Taip pat ir mano gerbėjai – jie davė man priežastį gyventi, už ką būsiu amžinai dėkinga“, – susijaudinusi tuomet kalbėjo dainininkė.

Demi jau seniai turėjo rimtų problemų su narkotikais, tačiau jau šešerius metus buvo švari.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai