Dėl viršyto greičio žurnalistų užsipultas Gediminas Jaunius: „Nesu viešas asmuo, todėl labai keistai tai atrodo“

Gediminas Jaunius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-05 23:53
Gediminas Jaunius ketvirtadienio vakarą asmeninėje feisbuko paskyroje pasidalijo trimis jo ir automobilių nuotraukomis ir parašė: „Kaltas. Viršijau. Baisiai smagus automobilis.“ Šio viešinimo nebūtų prireikę, jei, vos jį sustabdžius policijai dėl viršyto greičio, nebūtų supuolę skambinti žurnalistai.

„Man neatrodo normalu, kai sustabdžius policijai kiekvienam portalui turi pateikti pasiaiškinimą. Nesu viešas asmuo, todėl neprivalau“, – feisbuke rašė Gediminas Jaunius ir čia pat paaiškino situaciją: vasario mėnesį degant raudonai šviesai perėjoje netikėtai nusprendė eiti močiutė. To pasekmė – sudaužytas G. Jauniaus automobilis. „Išdykėlė sveika ir gyva“, – pridūrė TV laidų prodiuseris.

Tos avarijos rezultatas – Gediminas ieško naujo automobilio. Vieną iš jų ir išbandė ketvirtadienį. Ir viršijo greitį – jį sustabdė policija.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt susisiekus su G. Jauniumi ir paklausus, kas čia nutiko, kad prireikė apie viršytą greitį viešintis pačiam, vyras papasakojo, jog netrukus po sustabdymo jam puolė skambinti žurnalistai.

„Skambino beveik visi. Faktas, kad po valandos ima skambinti žurnalistai dėl administracinio pažeidimo, sukėlė minčių dėl duomenų apsaugos. Kaip sakė viena žurnalistė, šią informaciją ji gavo iš kriminalų temomis rašančio kolegos, o šis – iš policijos. Nesu viešas asmuo, todėl keistai atrodo tokia situacija. Galiu klysti, bet, regis, tokiose suvestinėse nėra skelbiamos pavardės.“

Kadangi G. Jaunius teigė, kad ieško naujo automobilio, paklausėme, kokio dairosi. „Turiu aistrą automobiliams, mėgstu vairuoti. Dažniausiai tai kupė stiliaus automobiliai, dinamiški, turintys charakterį. Esu vairavęs įvairių: nuo prancūziško iki amerikietiško. Kol kas didžiausios simpatijos išlieka vokiškiems. Koks bus kitas automobilis, dar nesu nusprendęs. Bet kuriuo atveju, jis bus su charakteriu“, – šypsojosi žinomas vyras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai