Dėl vaidmens filme „Auklė Tulė“ Charlize Theron priaugo 22 kg: „Keldavausi naktį ir valgydavau“

Charlize Theron „Auklė Tulė“ / Filmo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-25 11:50
Yra aktorių, kurie dėl vaidmens gali padaryti bet ką. Bradley Cooperis vaidmeniui filme „Amerikos snaiperis“ priaugo 18 kilogramų, Natalie Portman besiruošdama filmui „Juodoji gulbė“ badavo tiek, kad, kaip pati teigė, ne kartą atrodė, kad jau tuoj mirs. Charlize Theron savo pasišventimą profesijai įrodė taip pat. Prieš pradedant vaidinti dramoje „Monstras“, aktorė priaugo 14 kg, o vėliau už vaidmenį gavo „Oskarą“. Jau gegužės 4 dieną kino teatruose pasirodys juosta „Auklė Tulė“. Čia Ch. Theron pažinti vėl bus sunku.

Ch. Theron yra pasakojusi, kad, ruošdamasi žudike tapusios prostitutės vaidmeniui 2003 metų juostoje „Monstras“, valgė labai daug nesveiko maisto.

„Pirmiausia pradėjau kimšti spurgas, tačiau netrukus nuo jų jau darėsi bloga. Mėgstu bulvių traškučius, todėl šis variantas man tiko ir patiko. Mėgstu pikantišką maistą, todėl mano paslaptis buvo nuolatinis užkandžiavimas bulvių traškučiais“, – prisimena aktorė.

Vos baigusi filmuotis „Monstre“, aktorė buvo priversta skubiai atsikratyti priaugtų kilogramų – to reikėjo vaidmeniui filme „Virš debesų“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Netrukus į kino teatrus atkeliaujanti drama „Auklė Tulė“ ir vėl iš aktorės pareikalavo didžiulės aukos: trijų vaikų mamą vaidinančiai Charlize teko priaugti 22 kilogramus!

„Aš tikrąja to žodžio prasme keldavausi 2 val. nakties ir suvalgydavau šalimais padėtą dubenėlį šaltų makaronų su sūriu, – valgymo ypatumais dalijosi „Oskaru“ apdovanota aktorė. – Keldavausi ir tiesiog tai valgydavau. Tiesiog grūsdavau į burną. Netrukus man iš visų jėgų smogė depresija. Pirmą kartą gyvenime aš valgiau tiek daug perdirbto maisto ir gėriau tiek daug cukraus, po filmavimų mane apėmė depresija. Po to teko gerokai pasistengti, kol vėl grįžau ne tik prie savo formos, bet ir išsivalyčiau smegenis. Teko kreiptis į specialistus“, – sakė Ch. Theron ir pridūrė, kad šių filmavimų tikrai negalėtų pavadinti maloniais.

Drama „Auklė Tulė“ pasakos apie trijų mažamečių vaikų (vienas iš jų – dar kūdikis) mamą Marlo (ją ir vaidina aktorė Charlize Theron), kuri jau pasiekusi tą stadiją, kai miega „atviromis akimis“. Iš rankų krenta daiktai, išsijunginėja bet kokie gynybiniai ir reakciniai mechanizmai – moteris nuolat viską painioja, užmiršta ir t. t.

Į šį chaosą žiūrėdamas Marlo brolis vieną dieną neapsikenčia ir suranda sesutei auklę. Ant Marlo namų slenksčio netikėtai išdygusi mergina Tulė (akt. Mackenzie Davis) trijų vaikų mamos gyvenimą netrukus pakeičia neatpažįstamai. Iš pradžių skeptiškai ir baugiai į Tulės ekstravagantiškumą žvelgianti Marlo greitai susipažįsta su geriausiomis auklės savybėmis: rūpestingumu, intuityvumu, sugebėjimu stebinti ir nenusakomai gaivinančiu lengvu požiūriu į gyvenimą. Pamažu Marlo vėl įsimyli gyvenimą.

Nuostabi drama „Auklė Tulė“, priminsianti, kad moteris yra kur kas daugiau, nei tik mama – kino teatruose nuo gegužės 4 dienos.

Žmonės.lt