Dėl sūnaus saugumo sunerimusi dainininkė Janet Jackson buvusiam vyrui iškvietė policiją

Janet Jackson ir Wissam al-Mana / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-04 08:50
Amerikiečių dainininkė Janet Jackson (51) praėjusių metų sausio mėnesį pagimdė savo pirmą vaiką – sūnų Eissą. Berniuko tėvas – Kataro bilionierius Wissam al-Mana, trečias dainininkės vyras, su kuriuo susituokė 2012 m.

Tačiau kūdikio atėjimo džiaugsmo nepakako – pora, abiejų sutarimu, nusprendė skirtis.

Panašu, kad sutuoktiniai to padaryti taikiai nežada. Kaip praneša užsienio naujienų portalas „People“ savaitgalį garsioji dainininkė sutuoktiniui iškvietė policiją. Anot jos, jis tapo agresyvus, todėl Janet sunerimo dėl pusantrų metų Eisso saugumo.

Anot minėto naujienų portalo, praėjusį savaitgalį Wissamas Al Mana buvo apsistojęs „Nobu“ viešbutyje Malibu, su juo kartu buvo ir poros sūnus.

Policija skambučio sulaukė apie 22 val. vietos laiku po to, kai sunerimusi auklė paskambino J. Jackson ir pranešė, kad mažyliui gali kilti pavojus. Tačiau į įvykio vietą atvykę pareigūnai nusprendė, kad vaikas yra sveikas ir joks pavojus jam tikrai negresia.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad kalbos apie poros skyrybas pasklido 2017-ųjų balandį. Skyrybų priežasčių nekomentavo. Tačiau jau sklandė kalbos, kad viena sėkmingiausių pasaulyje dainininkių kenčia nuo diktatoriško vyro elgesio – musulmoniškos šeimos modelis pasirodė per sudėtingas scenos žvaigždei. Kalbama, kad Janet Jackson dėl vyro net priėmė islamą.


2014-aisiais savo koncertinio turo metu Janet Jackson rengėsi neįprastai – žymiai kukliau nei iki tol, rūbai dengė visą kūną. Pakito ir jos muzika. Tai artistę varė iš proto, ji juto, kad praranda savo gerbėjus.

Janet Jackson 1980 m. buvo ištekėjusi už dainininko Jameso DeBargeo, santuoka truko vienerius metus. Nuo 1991 iki 2000 m. dainininkė pragyveno santuokoje su šokėju, tekstų kūrėjų ir vaizdo klipų režisieriumi Rene Elizondo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai