Dėl šalyje prasidėjusių neramumų Sofio Gelašvili sutrumpino atostogas Karibų salose: „Geriau pasisaugoti“

Sofio Gelašvili atostogos Karibuose
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-02 19:17
Verslininkė, stilistė Sofio Gelašvili lietuvišką žiemą iškeitė į tropikų saulę. Su dukrele Ema garsi moteris šiuo metu atostogauja Karibuose. Egzotinėje vietoje Sofio su dukrele turėjo praleisti beveik du mėnesius – 50 dienų, tačiau šalyje prasidėjus neramumams prieš Venesuelos prezidentą Nicolą Maduro kelionę teks sutrumpinti.

„Nors pačioje Margaritos saloje ramiau, geriau pasisaugoti“, – Žmonės.lt pasakojo S. Gelašvili. Karibuose stilistė lankosi nuolatos, bent kartą į metus. Nors šalį krečia neramumai – egzotinės salos Sofio, kaip visuomet, paliko nuostabų įspūdį.

„Seniai nesijaučiau tokia gyva ir laminga“, – prisipažino ji. S. Gelašvili Margaritos salą atostogoms jau keturioliką metų renkasi ne šiaip sau – jos šeima čia turi nuosavus namus, na, o netrukus Los Rokeso salyne išdygs ir viešbutis „Sophia“, kurį šeima pavadino ne kieno kito, o jos garbei. 

Sofio Gelašvili atostogos Karibuose / Asmeninio albumo nuotr.
Sofio Gelašvili atostogos Karibuose / Asmeninio albumo nuotr.

Kelionės po Karibus metu Sofio labiausiai įsiminė naujos pažintys. „Netikėtai susipažinau su mielu ir draugišku vaikinu, kuris yra lietuvis, tačiau gimtąja kalba nešneka. Jis tik žino, kad jo mama vardu Laima. Mane nustebino jo nuoširdumas ir pozityvumas. Taip pat man labai patiko aplankyti jūros vėžliukus ir laukines jūrų žvaigždes – buvo kažkas nerealaus“, – įspūdžius pasakojo S. Gelašvili.

Sofio prisipažino, kad su mažu vaiku leistis į tokią ilgą kelionę – nėra lengva, juk jos dukrytei Emai – vos metukai.

Sofio Gelašvili atostogos Karibuose
Sofio Gelašvili atostogos Karibuose

„Kai ruošiausi kelionei, atrodė lyg ruoščiausi į armiją – viena su mažyle skridau net 30 valandų. Keturis kartus teko persėsti! Buvo tikrai nelengva, tačiau tik pasiekusios namus – ilsėjomės. Vėliau vykome į kelionę po Los Rokeso salą. Tris dienas ištisai plaukiojome po Karibus su jachta. Išbandžiau ir Kite surfingą. Nors trumpai, bet vis tiek smagu prisiminti“, – šypsojosi Sofio ir pridėjo, kad ją labai žavi vietinių kultūra. „Žmonės čia tokie savi, šilti ir draugiški!“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai