Dėl Raimondo Jokubausko sumušimo pradėtas ikiteisminis tyrimas, treneriui – ir skruostikaulio lūžis

Raimondas Jokubauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-06 18:23
Naktį iš penktadienio į šeštadienį prie naktinio klubo „Disco Buddha“ Vilniuje sumušto fitneso trenerio Raimondo Jokubausko užpuolikas atsirado. Jis pats paskambino nukentėjusiam sportininkui.
„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.

Tačiau nukentėjusio vaikino būklė nei jo paties, nei artimųjų visai nedžiugina. Ir nors Raimondas laikosi tvirtai, tačiau sumušimo pasekmės – stiprios: jis patyrė galvos traumą, vaikinui lūžo nosis, jam sumušta akis.

„Kol kas nepraeina galvos skausmai ir kraujavimas iš nosies. Buvome pas gydytojus, jam nustatytas dar ir skruostikaulio lūžis“, – Žmonės.lt sakė Raimondo mergina Greta Bražėnaitė.

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje žiauriai sumuštas sportininkas Raimondas Jokubauskas

Gretos teigimu, Raimondas visuomet vengė bet kokių konfliktinių situacijų. Šįkart su užpuolikui taip pat bandė bendrauti gražiuoju. „Manome, kad kaltininkas pasijautė įžeistas, nes buvo išvarytas apsauginių iš klubo už agresyvų elgesį“, – kalbėjo ji.

Šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas. „Ieškosime teisybės teisme“, – patikino mergina.

Žmonės.lt primena, kad po incidento, šeštadienio popietę, G.Bražėnaitė socialiniame tinkle išplatino nuotrauką, kurioje matyti žiaurūs sumušimai. Tuomet ji prašė pagalbos atpažįstant užpuolikus.

DRAUGAI, reikalinga Jūsų pagalba!! Padėkit surasti žmogų sumušusį Raimondas Jokubauskas . Apie 4h ryto prie Disco Budha ...

Posted by Greta Bražėnaitė on Saturday, 5 September 2015

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai