Dėl papildomų koncertų keičiasi Timati pasirodymo data Vilniuje

Timati koncertas Kaune / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-09 17:15
Dėl didžiulio papildomų koncertų skaičiaus Timati atstovai yra priversti nežymiai pakeisti atlikėjo pasirodymo Lietuvoje datą. Oficialiai patvirtinta, kad Timati koncertas „Pramogų arena“ Vilniuje įvyks lapkričio 22 dieną. Koncertas yra perkeltas paties atlikėjo atstovų iniciatyva, kurie nuoširdžiai atsiprašo gerbėjų ir tikisi, jog nežymus datos pakeitimas didelių nepatogumų nesukels.

Visi anksčiau įsigyti bilietai į Timati koncertą galios – jų specialiai keisti nereikia. Jei nauja koncerto data žiūrovams nėra tinkama, jie bus atskirai informuoti apie galimybę grąžinti įsigytus bilietus.

Bilietus į lapkričio 22 d. Vilniuje vyksiantį Timati koncertą galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt

Gastrolių po Europą metu į Lietuvą atvyksiantis Timati surengs didžiulį solinį koncertą Vilniuje. Lapkričio 22 d. „Pramogų arenoje“ atliks geriausias savo hitus ir dar niekur negirdėtus kūrinius. Rusijos repo, hiphopo, r’n'b muikos dainininkas, dainų autorius, įrašų prodiuseris, aktorius ir verslininkas išpopuliarėjo pasirodęs televiziniame realybės šou „Žvaigždžių fabrikas 4“.

Šiandien Timati ne tik yra viena populiariausių Rusijos muzikos žvaigždžių, tačiau ir Vakaruose žinomu atlikėju. Reperis įrašė dideliais hitais tapusius kūrinius us visame pasaulyje žinomais muzikos vardais Snoop Dogg, Busta Rhymes, Xzibit, Mario Winansu, Fat Joe, Craigu Davidu ir Timbalandu. Bene garsiausiu Timati hitu tapo 2011 m. išleistas singlas „Welcome To St. Tropez“, karaliavęs daugelio Europos šalių topuose.

Lapkričio 22 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje vyksiantis Timati koncertas bus vienintelis atlikėjo pasirodymas mūsų šalyje.

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai