Dėl pandemijos Jennifer Lopez teko nukelti vestuves: „Širdis šiek tiek plyšta“

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-27 17:31
Dainininkė bei aktorė Jennifer Lopez (50) prisipažino, kad pandemija sujaukė jos asmeninius planus – vasarą žvaigždė su sužadėtiniu, buvusiu beisbolo žaidėju Alexu Rodriguezu (44) Italijoje turėjo iškelti vestuves. Deja, dėl COVID-19 viruso pora šventę atidėjo neapibrėžtam laikui.

Laidoje „Today“ J. Lopez prisipažino, kad kol kas „nežino, kada galės surengti vestuves“. „Šiuo metu mes nieko nebeplanuojame. Dabar tiesiog belieka laukti ir žiūrėti, kas vyksta toliau. Viena vertus, tai sunkoka, nes po „Super Bowl“ (Super taurės, – liet.) pasirodymo, ir po to, kai baigėme filmuoti televizijos serialą „World of Dance“, planavau pailsėti – ką šiuo metu ir tenka daryti, tačiau tuo pat metu...Vasarą mes turėjome labai daug planų. Nors jie vis dar laukia“, – kalbėjo garsenybė. 

Jennifer teigė, kad dėl nukeltų vestuvių jai „plyšta širdis“ ir tuo pačiu ji yra „susitaikiusi su tuo, kas bus“. „Man šiek tiek skauda širdį, nes turėjome nuostabių planų, tačiau žinote, ką? Dievas turi didesnių planų, todėl reikia palaukti ir pamatysime, ką jis yra sugalvojęs. Galbūt viskas išeis į naudą – turime tikėtis, kad taip ir bus“. 

 

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

Artimas J. Lo ir A. Rodriguezo šaltinis „Us Weekly“ pasakojo, kad poros vestuvės buvo iki galo suplanuotos ir apmokėtos. „Žinoma, kad dėl koronaviruso jie atkėlė vestuves, tačiau Jennifer nori ištekėti už Alexo, kai tik gyvenimas vėl grįš į įprastą vagą. Ji nori švęsti jų meilę su šeima ir artimiausiais draugais“, – minėtam portalui pasakojo šaltinis. 

Poros sužadėtuvės įvyko 2019-ųjų kovo pradžioje. „Mes esame labai laimingi“, – kelios dienos po didžiosios dienos „People“ žurnalui kalbėjo Jennifer Lopez.

„Esame dėkingi už tai, kuo gyvename šiandien. Mėgaujamės kiekviena akimirka“, – pridėjo Jennifer sužadėtinis Alexas Rodriguezas.

 

View this post on Instagram

3.9.19✨♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Artimai bendrauti su sportininku Jennifer Lopez pradėjo prieš trejus metus. Kaip įvyko reikšmingas susitikimas, dainininkė papasakojo televizijos laidoje, kurią vedė Ellen DeGeneres: „Pietavau „Kobe“ restorane, užsisakiau salotų ir meksikietišką sriubą su tortiljomis, kai staiga pamačiau Alexą, einantį pro šalį. Kažkodėl užsimaniau prie jo prieiti, paploti per petį ir tarti: „Sveikas, Alexai!”. Taip ir padariau, netrukus jis man parašė žinutę ir pakvietė vakarienės“.

Apie savo jausmus Jennifer Lopez yra pasakojęs ir Alexas Rodriguezas kitoje pokalbių laidoje „The View“: „Mums smagu leisti laiką kartu. Ji nuostabi! Tai vienas išmintingiausių žmonių, kokį tik esu sutikęs. Ši moteris yra neįtikėtinai puiki motina, duktė, sesuo – ji labai brangina savo šeimą. Man patinka, kad ji – ir labai paprasta. Jos mažytė silpnybė – ledai ir sausainiai su šokoladu“.

 

Naujausi straipsniai