Dėl palūžusios sesers 16 kg atsikračiusi Viktorija Grigorjevaitė varžėsi „Bikini Fitness“ Anglijoje

Viktorija Grigorjevaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-11-16 19:30
Minus 16 kilogramų, kone perpus mažesnė riebalų masė ir debiutas lengvojo kultūrizmo varžybose. Tai per aštuonis mėnesius pavyko pasiekti panevėžietei, Liverpulyje jau ilgus metus gyvenančiai Viktorijai Grigorjevaitei. Ji nusprendė pasiryžti neeiliniam iššūkiui ir iš apvalainos, fizinio krūvio nemėgusios merginos virto tvirta, sveiką gyvenimo būdą propaguojančia sportininke.

Tokiam iššūkiui Viktorija pasiryžo ne tik dėl savęs. Kardinaliai gyvenimo būdą pakeisti nusprendusi mergina savo pavyzdžiu siekė motyvuoti psichologinę ir finansinę krizę išgyvenančią seserį.

Internete ji sukūrė specialų puslapį, kuriame 32 savaites talpino įvairius savo pokyčių įrašus, o tuo pačiu ragino visus prisidėti ir paremti jos projektą. Apie jį Žmonės.lt rašė dar pavasarį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Panevėžietės Viktorijos iššūkis: atsikratyti 20 kg, dalyvauti „Bikini Fitness“ ir padėti palūžusiai sesei

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Priimto iššūkio pradžioje, kovo mėnesį, Viktorija svėrė 78 kilogramus. Tuomet 176 centimetrų ūgio merginai apie kultūrizmo varžybas buvo galima tik pasvajoti. Nepaisant to, ji pasiryžo pokyčiams ir sekmadienio vakarą pirmą kartą išbandė save Lesteryje vykusiame „Bikini Fitness“ konkurse.

Jos kategorijoje varžybose dalyvavo 15 moterų, iš kurių 3 užėmė prizines vietas. Šįkart Viktorijai, deja, nepasisekė, tačiau būti tarp pirmų geriausiųjų ji sako net nesitikėjusi.

„Žinoma, visi nori laimėti, tačiau aš pati žinojau, kad šįkart nelabai turiu šansų – juk tai profesionalus sportas, kuriam reikia ruoštis ištisus metus. Čia dalyvavo tos moterys, kurios treniruojasi jau ne vienerius metus, pirmos vietos nugalėtojai tai buvo jau 9 varžybos. Ji puikiai žinojo, kaip elgtis ir turėjo tikrai gerai ištreniruotą kūną“, – Žmonės.lt sakė Viktorija.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nepaisant to, vien dalyvavimą Didžiosios Britanijos kultūrizmo federacijos organizuotose varžybose ji vadina asmeniniu laimėjimu. „Pati sau buvau nugalėtoja dar net neužlipusi ant scenos. Juk tiek daug dirbau, kad atrodyčiau kitaip!“ – mintimis po konkurso dalijosi ji.

Šias varžybas Viktorija vadina iššūkiu sau, o tuo pačiu – ir puikia paskata. Scenoje stojusi greta profesionalių ji sako pajutusi, kad dar yra kur tobulėti, o noras siekti užsibrėžtų tikslų – tik stiprėja.

„Kas vyko ant scenos – beveik nieko nebeatsimenu. Viskas vyko taip greitai... Tačiau nulipusi supratau, kad noriu vėl užlipti. Kad noriu ne tik dalyvauti, bet ir laimėti“, – sakė ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Daugiau nei pusmetį intensyviai sportavusi ir griežto mitybos plano besilaikiusi Viktorija sako šiandien supratusi, kad už visas kančias ateina atlygis. Neva akivaizdžiai stangresnis ir tvirtesnis kūnas – geriausia motyvacija nesustoti ir nepasiduoti.

Mergina neketina sustoti, jos planuose – ir daugiau lengvojo fitneso varžybų. Viktorija ketina imtis naujos treniruočių programos ir ruoštis kitų metų balandį vyksiančiam konkursui. „Šįkart pasiruošimas nebebus toks ekstremalus. Jau turiu pagrindus, todėl galėsiu tobulinti tik tas vietas, kurias reikia“, – kalbėjo ji.

Sportas Viktorijos gyvenimą pakeitė kardinaliai. Šešis kartus per savaitę dieną ji pradėdavo keldamasi 5 val. 30 min. ir iškart skubėdavo į porą valandų trunkančią treniruotę. Mergina pripažįsta, lengva nebuvo, tačiau ji dar kartą įsitikino, kad nieko gyvenime nėra neįmanomo, reikia tik turėti aiškų tikslą ir ugdyti valią – o tuomet jau viskas pasiekiama.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Sulaukiau labai daug pozityvių įvertinimų, žmonių palaikymas buvo nerealus. Geriausia girdėti, kai kas sako, kad įkvėpiau keistis, kažką daryti. Tai davė labai daug stiprybės ir privertė nepasiduoti“, – pasakojo Viktorija.

Apie savo pokyčius ji skelbė ir „Facebook“ tinkle sukurtame puslapyje „Bikini fitness challenge to support my sister Erika“. Čia Viktorija prašė visų prisidėti prie jos pokyčių ir paaukoti jos palūžusiai seseriai.

Per aštuonis mėnesius gyvenimo būdą pakeitusi Viktorija per tą laiką suprato ir dar kelis dalykus. Vienas jų, kad maistas pasąmonėje yra skanesnis, nei iš tikrųjų, o taip pat – kad raumenys per naktį neužauga, norint turėti tvirtą kūną reikia įdėti į tai daug pastangų.

Kita vertus, neįmanomų tikslų nėra. Viktorija – puikus pavyzdys, kad mes patys esame savo kūno šeimininkai ir kiekvienas atrodome taip, kaip patys norime.

Daugiau „Bikini Fitness“ konkurso akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai