Dėl neramumų Ukrainoje aktorė Hayden Panettiere priversta atidėti savo vestuves su Vladimiru Klyčko

Vladimiras Klyčko ir Hayden Panettiere / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-06 14:39
Aktorė ir dainininkė Hayden Panettiere (24 m.) su sužadėtiniu ukrainiečių boksininku Vladimiru Klyčko (38 m.) nusprendė kuriam laikui atidėti savo vestuves – pora nusprendė palaukti, kol aprims situacija Ukrainoje.

Hayden Panettiere planuoti savo vestuves išties yra kur kas sunkiau nei kitoms nuotakoms: jai ne tik reikia suorganizuoti tokią šventę, kuri patiktų ir jos pačios artimiesiems, ir gausiai sužadėtinio giminei iš Ukrainos, bet dar reikia ir prisitaikyti prie politinės situacijos neramumų kamuojamoje šalyje.

Hayden Panettiere žurnalui „Parade“ sakė, kad dėl įvykių Ukrainoje su mylimuoju nutarė atidėti vestuves iki kol situacija Ukrainoje stabilizuosis.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Viskas, kas vyksta Ukrainoje, neabejotinai pristabdė visus vestuvių reikalus. Bet mes turime laiko“, – nesigrauždama sakė būsimoji nuotaka.

Apie sužadėtuves su ukrainiečių boksininku Holivudo žvaigždutė pranešė praėjusį spalį.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Iš tiesų labai svarbu, kai patiri, koks gyvenimas yra turint tą žmogų, o po to gyventi be jo. Tada supranti, kad nenori be jo gyventi“, – apie jausmus būsimajam savo vyrui kalbėjo Hayden Panettiere.

Vladimiras Klyčko ir Hayden Panettiere susitikinėti pradėjo 2009-aisiais, bet po dvejų metų išsiskyrė. Kurį laiką pabuvę atskirai praėjusių metų pradžioje jie atnaujino santykius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai